1. 1.
  100 milyon dolarlık kısmı bugün gerçekleşmiş, hani şu bizim tayyip erdoğan'ın ayaklarına gidip nişan taktığı müslüman araplar bunlar.

  "New York Times gazetesine göre, Riyad, ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun Kaşıkçı olayını görüşmek üzere Riyad'a ayak bastığı saatlerde Suudi Arabistan'dan PKK'nın Suriye kolu YPG'nin omurgasını oluşturduğu SDG’nin kontrol ettiği bölgelerde kullanmak üzere için 100 milyon dolar verdi."

  https://odatv.com/ve-para...in-elinde-17101828_m.html
  5 -6 ... o halde umabilir miyim
 2. 2.
  Kim hani şu kendi şehidimize ilan etmediğimiz ulusal yası kralları ölünce ilan ettiğimiz dostlarımız mı? Gene kandırıldık desene.
  8 ... vigilante8
 3. 3.
  asalanın kurulmasına yardım edende filistinliler yüzlerce askerimizin kör olmasına hatta şehit edilmesine neden olanlarda filistinliler arap kıçı yalamaya devam edin siz.
  6 -1 ... anavarza01
 4. 4.
  anlat anlat bitmeyen yardımlardır. araplar tarih boyunca türkleri tam anlamıyla müslüman olarak görmemiş ve onları ikinci sınıf insan muamelesi yapmışlardır. bunların örnekleri tarihte çok olmakla birlikte türkler anlamak istememiş ve maalesef hala daha anlayamamıştır. olayın bu yüzünü gören bizim gibi gayrimüslümleriz çünkü geniş bir perspektiften bakabiliyoruz.
  hiç acımıyorum araplara büyük israilin araplara zulümleri arapların türklere yaptığı zulümler, tecavüzler yanında hiçtir.
  6 -1 ... lecolatesla
 5. 5.
  arap dedikleriniz şu vehhabi suud şerefsizlerimi. arap halklarının kahir ekserisi bizi sever. bize düşman olanlar amerika ve israil'in kucağından kalkmayan yöneticiler.
  2 -3 ... d i n o z o r u s
 6. 6.
  Allah'tan kardeşimizmiş dedirten olaydır. Bir de düşmanımız olsaymış?
  1 ... ustegmenin postasi
 7. 7.
  DÜŞMANLIK HRiSTiYANLIK YAPMAYINIZ.
  -2 ... ruzhan
 8. 8.
  " olsun. namaz kılıyorlar ya ! " derler yine.
  4 ... teflon
 9. 9.
  araptan dost olmaz. haysiyetsiz sefil çöl bedevileri. insanlığın yüz karaları. norveçin araplaşma politikasınıda anlamış değilim. o kadarmı silikler..
  6 ... kutsal cezmi
 10. 10.
  türkiye'ye faydası dokunmamış arap kralına devletin en büyük nişanını takmış, küçük katar emirinden bağış kabul etmiş tayyip erdoğan ve şürekasının marifetleri. bu araplara sattıkları koyların, ormanların haddi hesabı da yok. acaip bir yerli ve millilik söz konusu.

  https://odatv.com/ve-para...in-elinde-17101828_m.html
  1 -1 ... o halde umabilir miyim