bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çok efsunlu bir bölümdür bu bölüm.

burada okuyan adamlar mezun olunca her bi boku çok güzel becerebilecek seviyeye gelirler.

ingilizceden, matematikten, fenden çok iyi anlarlar. rehberlik bile yaparlar. tarlaları sürerler, madenleri çıkarırlar. ülkeyi bile kurtarırlar.

yoksa niye tek atamada 1668 tane dinci alınsın.

not: sayıya değil orana bakmak lazım. mezun sayısı göz önüne alındığında bu oran atama tarihindeki en fahiş oranlardan biridir.
    4 -6 ... andromeda yi gordum lan
  2. 2.
    bekaretinden emin olunmayanlara kadro verilmeyecektir.
    1 -1 ... afrodizyaketki
  3. 3.
    evrim teorisini anlatan evrimci öğretim görevlesinin girebileceği kategori.
    1 ... caesarrige
  4. 4.
    izmir de yapılmaması gereken öğretmenliktir . piç sınıfa düşerse kalpten kesin gider.
    ... klauss
  5. 5.
    (bkz: sevabına ilahiyat okumak)
    ... wertherin acisi
  6. 6.
    son günlerde adından çokça söz ettiren bölümdür.
    sözlükte bir tek benim okuduğum bölümdür.
    2 -1 ... sakaryali5454
  7. 7.
    en çok ihtiyaç duyulan öğretmenlik alanları arasında 3. sıradadır.

ingilizce bile 8. sırada olduğuna göre gereksiz demek ki.

sonuçta ahlak bilgisi. bir sürü imam boşta geziyor. hepsinin öğretmen olması lazım.
    1 -4 ... delicious
  8. 8.
    bu alandaki öğretmenler çok iyi yerlere gelmişlerdir.
    1 ... bilgisayar kumandasi
  9. 9.
    son on yıldır her daim en çok ihtiyaç duyulan branşlar arasındadır.

sebebi ise meb içindeki kısır döngüdür: bu branşın öğretmeni atanır, birkaç yıl çalışır, sonra gider müdür yardımcısı olur; ya da kurum değiştirir oralarda bişeyler olur.

ayrıca ak parti geldiğinden beri imamlar kurum değiştirdiği için sürekli çok fazla imama; din kültürü öğretmenleri yönetici olduğu için çok fazla din kültürü öğretmenine ihtiyaç olmuştur/olacaktır.

uzun süre din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak kalan az insan vardır, onlar da hükumet yalakası ya da cemaatçi değildir. işine gücüne bakar.
    ... cemberin disindaki adam
  10. 10.
    ilkokullarda (bakın ilkokul diyorum) gerekli olduklarını düşünmediğim öğretmenlerdir.

ya bide bu bölümü okuyan arkadaşlara sesleniyorum; lütfen üniversitede biraz espri çalışın yada laf ebeliği nasıl yapılıyor gözlemleyin, valla okullarda çocuklar çok pis makaraya alıyorlar ona göre.
    1 -1 ... he man in abisi cetin