1. 21.
  Bu kafadaki insanları Ne kadar eğitirseniz eğitin, üzerindeki cehaleti atamazsınız. Soyundan gelen Bağnazlık Geleneğinin bir temsilcisidir nihayetinde.
  ... yani herhalde sanirim galiba
 2. 20.
  onlara şu hatırlatılır ; adana depreminde hep minareler hasar görmüştü.
  ... teflon
 3. 19.
  Boş beyinlere ne denilse boştur. insanların üzüntüsü ve acısı varken böyle iğrenç düşünce ve söylemler hiç bir insana bir şey kazandırmaz.
  Biraz saygılı ve edepli olmak zor değil.
  insan ne yaparsa yapsın hesabını Allah a verir.konuşmadan önce iki kere düşünülmeli,hepimiz insanız.
  ... 01 myeflin
 4. 18.
  Din ile boklu götünü birbirine bağlayıp, dini badelenme heveslerine vesile edenler bile varken asla şaşırtmayan tiplerdir.

  Hırsızlık, yolsuzluk, sübyancılık, badecilik, kul hakkı yeme, siyaset, adam kayırma, ahmak kerizleme, piyasayı tokatlama... Dinlerini karıştırmadıkları ne kaldı ki?
  5 ... rumeli71
 5. 17.
  izmir'de deprem oldu,

  bir çok otel ve evi müsait olan insanlar depremde evleri hasar görmüş insanlara kapılarını açtılar, ücretsiz konaklama hizmeti verdiklerini duyurdular.

  seküler ege farkı.

  ahlak dindarlıkla alakalı değildir...
  1 ... he gulum he he de gitsin
 6. 16.
  insan değildir.
  ... he gulum he he de gitsin
 7. 15.
  Deprem hazırlıklarını kaliteli yapılar, toplanma alanları vs. yapmanın önündeki en büyük engel kitledir. Deprem eşittir Allah’tan geldi dendiğinde konu kapanır.
  ... narsinha
 8. 14.
  az önce haberleri izlerken, şöyle birşey gördüm.

  diyanet: evsiz kalan vatandaşlarımız camilerde kalabilir.

  ulan hhahahahah ya. van depreminde böyle birşey görmemiştim. herşeyi takip ettiğim halde. bunu sadece diyanetin bu söylemine bakarakta söylemiyorum ha. saçma sapan ithamları görerekte söylüyorum.

  ne diyeyim ki, dünyanın bir öküzün boynuzunda sallandığını düşünen ortaçağlı avrupadan farkınız var mı şimdi?

  allah akıl fikir versin, kötüye ön vermesin. amin.
  ... bigaripfani055
 9. 13.
  allah ım göndermiş olduğun yüce islam dinini tenzih ederim.
  sizin islam diye yaşadığınız cahilik dinini sikiyim.
  ... drunky duck
 10. 12.
  Küfür edip boşuna nefes tüketilmemesi gereken canlılardır.

  öyle veya böyle kardeşim bir bu ülke çok büyük bir deprem yaşadı yüzyıllar boyunca bu coğrafyada farklı farklı felaketler oldu. Hem Anadolu insanı hem de insanlık bütün bu felaketlerden tek bir şekilde kurtulmuştur. Kenetlenmiş dir ve zorda kalana yardım etmiştir.

  Bu aşağılık lafları edenlerin her birisi bu medeniyetten nasibini almamış gelişmiş insan uygarlığının bir parçası olmaktan uzak zavallı canlılardır. Varlıkları başlıbaşına üzgün olmaya sebeptir nasıl ki salgınla ilgili gerekenleri yapanlar bu uygarlığı devam ettirecekler, doğal bir afeti Allah'a şirk koşarak dini bir takım saplantı ve safsatalar ın aday andıracak zeka da olanlar bu uygarlığın geleceğinde Büyük ihtimal ile daha seyrek yer alacaklardır. medeniyet tarafındakiler ne yapacaklar depremle ilgili tedbirlerini alacak deprem gerçeğiyle yaşamakla ilgili ayaklarını gözden geçirecek ona göre hazırlığını yapacaktır. bütün peygamberlerin hikayeleri gafillerden kaçan inançlı Medeni insanların Allah tarafından korunduğuna dair ana fikirleri çek bu kadar bile malzemesi olmayan hamam böceklerine nefes ve zaman tüketmeyin
  ... kelkeshoze