bugün

bornovada uzun süre yaşadığım ve çok sayıda tanıdığım olduğu için twitterda bornova heşteginde geziyordum.

birden karşıma binlerce eskort, cimcif yalarım, ateşli geceler başlıklı seksi abla fotoğrafları çıktı. götlü memeli böyle.

hassktr dedim üüüüü bu baya iyimiş aq. bornova da çok var böyle. bakayım bu biraz daha otantik eşarplı yenge modeli. bunun da ne alıcısı vardır ha falan derken konudan baya saptım.

duştan yazıyorum şuan.
Çomar kitledir. Bu dünyada adalet olsaydı bütün felaketler sizi bulurdu aptal sürüsü.
Camında balkonunda Türk bayrağı asılı evleri yıkık görmekten zevk alanın ne dini olur ne de milliyetçiliği. Benle aynı partiye oy vermiyor diye o insanlar ölsün istemek hastalıktır.
görsel
burada mecazi söylem olup dinle bağlantı olmaması durumudur. her taşın altından kendinize puan çıkarmaya alışmışınız. gerçekten çok yazık..
99 senesinde gölcük ve düzce depremlerinde hayatını kaybeden 20000 insanımızın ahını alan pisliklerdir. oradakilerin hepsi kafir miydi hepsi zina mı yapıyordu ? 20000 insan diyorum. o bölgelerde genellikle muhafazakar anadolu insanları ikamet ediyor geri zekalı olmayan tüm ülke vatandaşları bunu az çok bilir. buna rağmen deprem gibi büyük sıkıntılar yaratan bir doğa olayını dine bağlamak neresinden bakarsan bak ağır şerefsizlik. türkiye nüfusunun 4 de 1 i istanbulda ikamet ediyor. bu tiplerin de çoğu istanbulda yaşıyor. beklenen deprem geldiğinde inşaallah o anlarda bugün yaptıkları iğrençlikler akıllarına gelir bina yıkılmasın diye dua ederlerken..
fay hattı diye bir kavramdan haberi olmayan yobazdır. bilim durmadan ilerliyor ama bu taş devrinden kalma yobazlar ilerlemiyor, bir de bizi durduruyorlar diye üzer.
Küfür edip boşuna nefes tüketilmemesi gereken canlılardır.

öyle veya böyle kardeşim bir bu ülke çok büyük bir deprem yaşadı yüzyıllar boyunca bu coğrafyada farklı farklı felaketler oldu. Hem Anadolu insanı hem de insanlık bütün bu felaketlerden tek bir şekilde kurtulmuştur. Kenetlenmiş dir ve zorda kalana yardım etmiştir.

Bu aşağılık lafları edenlerin her birisi bu medeniyetten nasibini almamış gelişmiş insan uygarlığının bir parçası olmaktan uzak zavallı canlılardır. Varlıkları başlıbaşına üzgün olmaya sebeptir nasıl ki salgınla ilgili gerekenleri yapanlar bu uygarlığı devam ettirecekler, doğal bir afeti Allah'a şirk koşarak dini bir takım saplantı ve safsatalar ın aday andıracak zeka da olanlar bu uygarlığın geleceğinde Büyük ihtimal ile daha seyrek yer alacaklardır. medeniyet tarafındakiler ne yapacaklar depremle ilgili tedbirlerini alacak deprem gerçeğiyle yaşamakla ilgili ayaklarını gözden geçirecek ona göre hazırlığını yapacaktır. bütün peygamberlerin hikayeleri gafillerden kaçan inançlı Medeni insanların Allah tarafından korunduğuna dair ana fikirleri çek bu kadar bile malzemesi olmayan hamam böceklerine nefes ve zaman tüketmeyin
allah ım göndermiş olduğun yüce islam dinini tenzih ederim.
sizin islam diye yaşadığınız cahilik dinini sikiyim.
az önce haberleri izlerken, şöyle birşey gördüm.

diyanet: evsiz kalan vatandaşlarımız camilerde kalabilir.

ulan hhahahahah ya. van depreminde böyle birşey görmemiştim. herşeyi takip ettiğim halde. bunu sadece diyanetin bu söylemine bakarakta söylemiyorum ha. saçma sapan ithamları görerekte söylüyorum.

ne diyeyim ki, dünyanın bir öküzün boynuzunda sallandığını düşünen ortaçağlı avrupadan farkınız var mı şimdi?

allah akıl fikir versin, kötüye ön vermesin. amin.
Deprem hazırlıklarını kaliteli yapılar, toplanma alanları vs. yapmanın önündeki en büyük engel kitledir. Deprem eşittir Allah’tan geldi dendiğinde konu kapanır.
Din ile boklu götünü birbirine bağlayıp, dini badelenme heveslerine vesile edenler bile varken asla şaşırtmayan tiplerdir.

Hırsızlık, yolsuzluk, sübyancılık, badecilik, kul hakkı yeme, siyaset, adam kayırma, ahmak kerizleme, piyasayı tokatlama... Dinlerini karıştırmadıkları ne kaldı ki?
Boş beyinlere ne denilse boştur. insanların üzüntüsü ve acısı varken böyle iğrenç düşünce ve söylemler hiç bir insana bir şey kazandırmaz.
Biraz saygılı ve edepli olmak zor değil.
insan ne yaparsa yapsın hesabını Allah a verir.konuşmadan önce iki kere düşünülmeli,hepimiz insanız.
onlara şu hatırlatılır ; adana depreminde hep minareler hasar görmüştü.
Bu kafadaki insanları Ne kadar eğitirseniz eğitin, üzerindeki cehaleti atamazsınız. Soyundan gelen Bağnazlık Geleneğinin bir temsilcisidir nihayetinde.