1. 1.
  mektepli olsun alaylı olsun çoğu din hocalarının durup durup kadın konusunda rastgele konuşmalarıdır.
  çünkü ; kadın ona itiraz edecek zaman ve yer bulamaz ya da adam yerine koymaz. onu dinleyen erkek de sanki ona itiraz edince kendini dinden imandan çıkmış sanacaklar diye konuşmayınca bunlar da meydanı bol bulup atar da atarlar.
  bakın hoca efendiler ; kuranda kadın konusu öyle güzel anlatılmış ki sizin uyduruklarınıza hiç gerek yok. siz ; insanlık, ibadet, doğa ve ruh güzelliği konularından öte gitmeyin .

  yoksa kadın konusuna girmek size gizliden zevk veriyor olmasın ?
  ... teflon
 2. 2.
  buyrun burdan en yenisi bu ;

  https://odatv.com/kadinin...epsizliktir-18121811.html

  akılları fikirleri hep kadında.
  ... teflon
 3. 3.
  çokta umurumuzda hani, he deyin geçin işte.
  ... alpertunna
 4. 4.
  insan, içinde yaşadığımız dünyanın en güçlü ve vahşi canlısıdır. Bu vahşi canlının da güçlü olanı erkek bireydir. Canlıların ortak özellikleri ve en güçlü dürtülerinden biri soylarını aktarma içgüdüsüdür. Bu kapsamda Allah/Tanrı/Brahma/Tabiat vs. bu soyunu aktarma dürtüsünü erkek bireye yüklemiştir. Bunun vasıtası olarakta onu dişisine bağımlı kılmıştır. Soyunu garanti altına almak için her erkek birey dişisini kıskanır ve garanti altına almak ister. Yine bu çerçeveden incelendiğinde insan varolduğundan beri dişisini koruma güdüsüyle fiziksel ve zihinsel pek çok faaliyette bulunmuştur. Bu faaliyetler kültürlerde de, insanın dünya hayatını tanzim eden dinlerde de her daim yer bulmuştur. O zaman denilebilir ki sosyal meseler hakkında iddiası olan her fikir, ideoloji, felsefe vs. muhakkak kadınlara ilişkin görüş serdetmeli ki topluma hitap etsin.
  ... duzadam