1. 1.
  özgürlük deyip ülkenin anasını ağlatandan daha evladır dediğim insanlardır.
  7 -5 ... saykocepkin
 2. 2.
  taksimde yapılan katliamdan sonra hala böyle düşünen varsa vicdanı yoktur bu kadar net söylenebilir. yetmedi dini kullandıkları ne kadar kuvvetli bir olguymuş 10 senedir görüyoruz.
  3 -1 ... johnmalkovich
 3. 3.
  camiye ayakkabı ile girdiler yalanına inanarak, sırf bu nedenle dindar sandığı akp'ye oy verebilecek kadar cahil muhafazakardır.

  diktatörlerin tam istediği türden insanlardır. sırasıyla, dp, ap, evren, özal ve şimdi de rte'nin velinimetidirler; emmeye de gelirler, gömmeye de.
  1 ... zarbut
 4. 4.
  zübük filmini hiç izlemeyen, izlese bile anlamamakta inat eden, Tarihten ders çıkartmayan, düşünemeyen, oy verdikleri tarafından kömür, makarna, erzak almaya muhtaç edildiğini göremeyen zavallı yurdum insanı...
  ... fafnir
 5. 5.
  camilerimizde içki içecekler aman sakın bakın ayakkabıyla girecekler bana oy verin,her yer cami olsun bir tek camide değil her yerde içki içilmesin,kürtaj olunmasın herkes doğursun 3 çocuğa kadar,tayyip ne isterse o olsun diyen dingildir çünkü bu ülkede özgür yaşama hakkı yok dimi kimsenin allah'a inanmak tayyibe oy vermekle oluyo sanki.
  1 -3 ... mata hari olmak
 6. 6.
  baş örütlü kıza saldıran elinde bira şişesi olan kişilerden tutun da üniversitelere başı örtülü kızları almamak için her türlü insan hakkını çiğneyen kişileri gördükten sonra ortaya çıkan görüştür. türkiyedeki sözde sol partilerin bu duruma neden olması da ayrı bir traji komikliktir.
  1 -1 ... fight for rose
 7. 7.
  siyaseti dinle bağdaştıran dingildir. bu dingilin siyaseten 2-3 argümanı vardır. camiyi ahır yaptılar. benim başörtülü bacılarıma saldırdılar gibi sözler kullanır. sanırsın daha önce millet dinini öğrenememiş. memleket dinsiz yetişmiş. bu dingil için asgari ücret, işçi hakları, kadın hakları, eğitim hakkı, birey hak ve özgürlükleri, inanç özgürlüğü umurunda değildir. 2 dakika siyaset konuşayım dersin olayı yine dine bağlar. işte bu dingil dinle uyur dinle kalkar.
  ... hep yer hep bakar
 8. 8.
  akp ye oy vermenin sevap olduğunu sanan dngildir.
  ... mrdrone
 9. 9.
  gideceğim diyenin önünde dağlar duramaz atasözünden habersizdir.
  ... akilluslu