bugün

evet sözlüğü karıştırdım ve bu konuyla ilgili başlık açılmadığını gördüm. efendim sır dünyası vs vs. programlarında bulunur bu genç metal müzik dinler, ailesine isyan eder,küpe takar vs vs. metal müzik dinleyip iyi insan olunamaz mı yani neyi kanıtlıyor bu programlar her metalciyi satanist mi sanıyor bunlar? din ve ailevi vazifelerini yapan metalci yok mu ? tabi ki var.

not: bu programlardaki amaç bence işin dramatikliğini yansıtmaktan öte her türlü metalci genci yaftalamaktır.
her zaman da uyusturucu batagina saplanan, cehennemde salih melek tarafindan izlenilip stv'de desifre edileceginden habersiz pis isler yapmaya devam eden got heriftir. ayip ulan esek. ilmi sohbetlere katilsana.
metal müzik dinleyicilerini kafir, dünya bi tarafında olmayan tiplermiş gibi gösteren, genellikle samanyolu ve kanal 7 gibi kanallarda yayınlanan dizilerde bulunan asi gençtir. ayıp ayıp, her gün bir vakit namaz kıl bari...
saçta uzunsa bu program müdavimleri tarafından direk cehennemlik gözüyle bakılan geçlerdir.* * * *
dizilerde, yoldan çıkmış bir avukatdan bahsedilince diğer avukatlar üstüne alınmıyor da neden metalci konu olunca diğer metalciler üstüne alınıyor diye merak ettittiren konudur.
o değil de bir laf vardı:

(bkz: yaftalamadan düşünün)

tarih olmuş diyolar.
her satanist gibi satanist olduğunu inkar eden pis adamlardır.*
(bkz: oksimoron)
dini dizilerdeki yoldan cikmis metalci genc olmalı diye düşündüğüm genç.
(bkz: laik ateist agnostik aczmendi musveddeleri)
metal müziği, uzun saçlı erkekleri topluma öcü gibi gösterip i$te bunlar kötü arkada$lar uyu$turucu kullanırlar, satanistlerdir sizi de keserler gibi bir toplum msj'ı vermeyi amaçlıyorlar kendilerince.zekalara bak.
(bkz: din dizisi)
illa din dizilerinde karşılaşılmaz bu tiplere. kanal d'de yayınlana yol arkadaşım dizisinde kasabanın asi çocuğu da babasının gözünde bu kategoridedir.

(bkz: yol arkadaşım)
satanist evlat arif en meşhur olanıdır. stv kanalı bu konuda çığır açmıştır. ufak çaplı bir sanat eseri oluşturulmuştur. ayrıca başlık, din dizilerindeki yoldan çıkmış metalci genç şeklinde olsaymış daha bi şukela olabilirmiş.
satanizmin ne olduğunu bilmeden dizi yapanların üzerine her türlü saçmalığı yüklediği karakter.bir satanist aynı zamanda ateist olamaz.
üzerinde genellik sepultura, iron maiden gibi grupların t- shirtleri olan gençlerdir.
(bkz: din dizisi ne lan) gerisi ne oluyor bu dizilerin?
satanist rapçi veya tikiye henüz rastlanmadığı için doğal olarak metalci olarak belirlenniş gençtir. her metalci satanisttir mesajından çok her satanist metalcidir mesajını vermeye çalışmışlar yani. haklılar tabi.
Bu duruma sosyal psikolojide Güzel olan iyidir stereotipi (What is beautiful is good stereotype) denir. "güzel" den kasıt elbette düzen, disiplin, giyim-kuşam vb. de içine alır. temeli yoktur ancak, oluşturulmak istenen algıyı pekiştirmek amacıyla kullanılır yine de.
yaklaşık 3 sene önce stv de bir dizide geçmişti çok iyi hatırlıyorum, öcü gibi gösteriyorlardı adeta.*
(bkz: satanist evlat arif)
bu tarz yapımların senaryoları kiloyla yazıldığındandır ki * * çok fazla kalite beklemek yersizdir. bol bol klişe kullanılır bu eserlerde. olası bir yoldan çıkmış genç ve annesi arasındaki diyalog da biz yaratalım ve konuyu pekiştirelim;
nur yüzlü anne: oğlum şu müziğin sesini kıs biraz, yıllarca sana bakmak için sırtında taş taşıyan yaşlı, yatalak baban rahatsız oluyor.
genç: ört kapıyı moruk, nihahaha, bana da iki bira kap.
n.y.a: yapma evladım, şu saçlarını kessen, deri montunu çıkarıp bi duşa girsen.
genç: helal süt emmiş kız da bulursun sen bana şimdi morrruk, nihahahaha.
n.y.a: bulmam mı, emel hanımın kızı bilgisayar öğretmeni çıkmış.
genç: nihahahah hemen de yedin be dümbük..
örnekler çoğaltılabilir..