bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    evet sözlüğü karıştırdım ve bu konuyla ilgili başlık açılmadığını gördüm. efendim sır dünyası vs vs. programlarında bulunur bu genç metal müzik dinler, ailesine isyan eder,küpe takar vs vs. metal müzik dinleyip iyi insan olunamaz mı yani neyi kanıtlıyor bu programlar her metalciyi satanist mi sanıyor bunlar? din ve ailevi vazifelerini yapan metalci yok mu ? tabi ki var.

not: bu programlardaki amaç bence işin dramatikliğini yansıtmaktan öte her türlü metalci genci yaftalamaktır.
    6 -3 ... president evil
  2. 2.
    her zaman da uyusturucu batagina saplanan, cehennemde salih melek tarafindan izlenilip stv'de desifre edileceginden habersiz pis isler yapmaya devam eden got heriftir. ayip ulan esek. ilmi sohbetlere katilsana.
    4 -1 ... der meister
  3. 3.
    metal müzik dinleyicilerini kafir, dünya bi tarafında olmayan tiplermiş gibi gösteren, genellikle samanyolu ve kanal 7 gibi kanallarda yayınlanan dizilerde bulunan asi gençtir. ayıp ayıp, her gün bir vakit namaz kıl bari...
    2 -1 ... fadetoblack
  4. 4.
    saçta uzunsa bu program müdavimleri tarafından direk cehennemlik gözüyle bakılan geçlerdir.* * * *
    1 -1 ... brian o conner
  5. 5.
    dizilerde, yoldan çıkmış bir avukatdan bahsedilince diğer avukatlar üstüne alınmıyor da neden metalci konu olunca diğer metalciler üstüne alınıyor diye merak ettittiren konudur.
    2 -4 ... etonya
  6. 6.
    o değil de bir laf vardı:

(bkz: yaftalamadan düşünün)

tarih olmuş diyolar.
    2 -2 ... prisoner
  7. 7.
    her satanist gibi satanist olduğunu inkar eden pis adamlardır.*
    (bkz: oksimoron)
    -1 ... yavuzum
  8. 8.
    dini dizilerdeki yoldan cikmis metalci genc olmalı diye düşündüğüm genç.
    ... possessed
  9. 9.
    (bkz: laik ateist agnostik aczmendi musveddeleri)
    ... syme
  10. 10.
    metal müziği, uzun saçlı erkekleri topluma öcü gibi gösterip i$te bunlar kötü arkada$lar uyu$turucu kullanırlar, satanistlerdir sizi de keserler gibi bir toplum msj'ı vermeyi amaçlıyorlar kendilerince.zekalara bak.
    2 ... tam7harf
kapat