bugün

türkiye nin ve müslüman aleminin özeti olan durumdur. müslümanlığı anlamanıza yardımcı olacak en iyi örnektir.
BENDiM LAN BU. 95 Di HEP *
lise din kültürü dersini ciddiye alan insanlar varmış bizim arkadaş boş kağıt veriyordu 4 le geçiyordu. içi boş derstir kalkıp o dersten kalan bir insanda gösteremezsiniz bana.
din derslerinin eğlenceli olduğunu bilen ateisttir. tahtada sübaneke okuyanları güldürür.
benimdir. zaten her ateistin yüksek alması gerekir. bir teistten daha iyi biliyor sonuçta.
Türkiye nin özeti budur.
Bilgili ateisttir.
Araştırıp,öğrenip öyle ateist olmuştur.
Havasına ateist olmamıştır.
gayet normal ve olağan durumdur, zira ateistlerin çoğu islam'ı müslümanların genelinden çok çok daha iyi bilir. hatta çok dindar iken ateizme kayan da çokça kişi vardır.

yani dinleri çok bilmek ve okuma bazen dinden çıkmak için başlı başına bir sebep oluyor. çoğu ateist kuranı hatmetmiş islam tarihinden söylencelerine hepsini bilen tiplerdir.

allahsız ipneler...
Sadece "Sözlük ateisti"dir.
Burada bol keseden sallar o kadar. O salladiklari bir gun gelir yakasına yapışır elbet.
rumeli girse alır .
mat testini full çıkaran sözelciyle akrabadır.
Amaç önemli.
Çalışkan ateisttir. Saygı duyulması gerekir.
Meslek olarak imamlığı seçebilecek ateisttir.
Şimdi düşündüm de hem ateist olup hem din görevlisi olan var mıdır acaba?
Malum iş bulmak zor bu devirde.
Ateistini bilmemde bizim lisede bi tane annesi yunan babası türk çocuk vardı Hristiyan'dı oda din dersinden yüksek not alırdı.
imam hatipte okumuş bir ateist'im. Islah olayım diye böyle bir okula gönderildim. islam tarihi kelam siyer tefsir kuran derslerim 100 dü ve 3 sene boyunca hiç bu notun altına inmedi.. Ayrıca camii de imamlık da yaptım.. Yani demek istediğim şu derslerim iyiydi çünkü ortalamayı yükselten bunlardı