1. 1.
  yok artık demeyin sözlerinizin altında art niyet ararım , kalbnizi kırmamı istemezsiniz. tanrınız benim kalemimden sizi korusun, eğer varsa.

  din bağımlısı at gözlüklüdür, bunu beni takip edenler daha önce ki yazılarımda belirttiğimi bilirler. at gözlüklü din bağımlısının bir madde bağımlısından daha beter durumda olduğunu da söylemiştim. bunları yazaken biraz kuru bitki bir de kağıt lazım bana kızıyorum çünkü hallerine , üzülmediğim söylenemez.

  din bağımlıları zorunlu kamu hizmeti yapan suçlulardan farksızdır. düşünme yetilerini zamanla kaybederler zaten anne karnında bir bağımlılıkları vardır. doğduklarında kulaklarına isim söyleme faslında sağır oldukları varsayılır. neden iyi müzisyenler atesittir sanıyordunuz.

  dinin bağlı kişi erkekse "gay"'dir. evet gay olmasa bile gizli eşcinsel kavramı onun için geçerlilik gösterir. o ibadethanelere günde 5 kez uğrayıp yüzlerce erkekle yanyana ve önlerinde eğilerek geçirmek... siz birini taşımasınız arkadakinin nakliyatçı olmadığı ne malum siz pozisyon adığınızda.

  bu kadar çok erkekli gruplarda hormonlar boşa mı salgılanır sanıyorsunuz. ben gitmem öyle yerlere gidenlerler de ilişkim olmaz. zaten homofobi var bende medeni düşünceyle bir ilgisi yok bunun ... ama din bağımlısı günde 5 kez o kadar erkeğin önünde eğiliyorsa ben bunda gaylik görürüm. evet gaydir onlar.

  asla şamayacaklar , gay olduklarını beli etmeselerde önde eğilene bakmadan kendilerini alamayacaklar. di bağımlısı bir kere o düşünmekten yoksun bir beyne sahip. hormonlarını ibadette aktif etmek zorunda. sabah ereksiyonuu ibadethanede olan yüzbinlerden bahsediyorum.
  6 -20 ... sarjli beyin
 2. 2.
  (bkz: dikkat çekmeye çalısanların gay olması) *
  6 -2 ... damdaki deli
 3. 3.
  (bkz: din bağımlısı olmak) (bkz: başlık sıçmak)
  5 -1 ... pergamon
 4. 4.
  (bkz: gay olanların önce millete gay demesi)*
  (bkz: gay lik psikolojisi)
  5 ... yogurtsuzcacik
 5. 5.
  "dinin bağlı kişi erkekse "gay"'dir. evet gay olmasa bile gizli eşcinsel kavramı onun için geçerlilik gösterir. o ibadethanelere günde 5 kez uğrayıp yüzlerce erkekle yanyana ve önlerinde eğilerek geçirmek... siz birini taşımasınız arkadakinin nakliyatçı olmadığı ne malum siz pozisyon adığınızda."

  alakaya maydanoz dedimi başlıktır. lan oğlum, sen hâlâ silinmedin mi?
  1 ... 4bucuktan5bucuk
 6. 6.
  gizli gayın kendine yandaş bulma çabasını gösteren bir durumdur. tabi artık gizliliği kalmadı çünkü biliyoruz.
  2 -1 ... darkranger
 7. 7.
  Şarjı bitmiş beyin söylemi. Arada bi böyle marş basmayan motor gibi sesler çıkartır.
  2 ... lebejola
 8. 8.
  - hoca naber?
  + iyi, nolsun. cemaatla birlikte namaz kılayım dedim ordan geliyorum
  - eyvahlar olsun.
  2 ... huznun isyan olsun
 9. 9.
  "-ki" ekini kullanmayi dahi bilmeyen laubali bunyenin urettigi cocukca sacmalik.
  ... shreddinger