1. 1.
  kemal sunal ile paylaştığı koskocaman bir sinema hayatının ardından büyük ustanın ölümüne kadar yine onu yalnız bırakmamış, her ne kadar kalitesiz olsa da dizi film projelerinde birlikte yer almıştır.
  4 ... massattack
 2. 2.
  metin çekmez'in kardeşi olan, 1947 doğumlu, kemal sunal'ın birçok filminde, izlenebilirlik katsayısını daha da arttıran, şimdilerde istanbul belediye tiyatrosu'nun kadrosunda bulunan yetenekli sinemacı, tiyatrocu...
  4 ... faidelibilgi
 3. 3.
  (bkz: şiki şiki baba kasetini bulun)
  5 ... chilavert
 4. 4.
  fotoğraf çeken telefonum olduğunda ilk bu adamın fotoğrafını çekmiştim, o kadar severim kendisini. abisi gibi iyi oyuncudur.

  (bkz: inek şaban)
  (bkz: o kadarr)
  5 ... uieat
 5. 5.
  şimdilerde; atv'de yeni başlayan, şahnaz çakıralp'in başrolde oynadığı affedilmeyen isimli dizide oynayan emektar oyuncu.
  2 ... faati
 6. 6.
  "atla gel saban" filminde saban'in siki baba'ya istinaden "bu sarki olmazsa olmaz" demesine; "ben biliyorum" deyisinin hastasi oldugum adam. her defa izledigimde gulerim, mimikleri cok basarilidir.
  4 ... unknown artist
 7. 7.
  kemal sunal filmlerinin olmazsa olmazlarından. her rolün adamı.
  2 ... selfless
 8. 8.
  (bkz: kara mithat)
  (bkz: bi cek karala bakalim)
  4 -1 ... bairam hoshtempo
 9. 9.
  (bkz: şark bülbülü) filminde yadigar ejder ve kemal sunal'la olan sahnelerle kırıp geçmiş, rahmetli kemal sunal'la olan filmlerindeki halleriyle unutulmazlar arasına girmiş büyük oyuncu, en az kardeşi kadar da sevilesi insan.
  5 ... indiana_jones
 10. 10.
  (bkz: kadırgalı eşref)
  6 -1 ... recruit