bugün

rossi, lincoln gibi herifler için harcanan futbolcu.
Rossi gibi adamı göndermek yerine gönderilen futbolcu. Evet.
Hull City'e gönderilmiştir.
Emre mor'a, Rossi'ye tercih edilmiştir.
Büyük bir hata. Kritik maçlar kazandıran yetenekli bir futbolcuydu.
Şampiyonluk bu karar yüzünden kaçabilir.
geçen senenin en iyi oyuncusunu takıma küstürdüler.
gol aldatmasın. daha dikiş tutmaz. mert hakan, irfan, mesut gibi abiler varken düzenli forma görmesi zor. arada kendisine izin verildiği ölçüde ter atıp çıkar.
Bir ihtimal biz alırız.
Olm bu adamı ne zaman görsem aklıma sezercik küçük Mücahit filmi geliyor lan!

-bana turklerin yerini sole çoczuk, sana sikolateler alazeim!
Nihayet gol orucunu bozmuştur.
Saçmalama ya. Aman eksik kalsın.

2 yunanli yeter bize. 3.yunanlı Bozar takimi.
acilen devre arası trabzonspor'a gelmesi lazım bakasetas ile birlikte oynar.
Faydadan çok zararı var takıma. Ekmeksiz gibi ne topa vurabiliyor ne koşabiliyor. Pelkas'ın oynadığı ön tarafta ne topu tutabiliriz ne de kontraya çıkabiliriz.
gürcistan deplasmanında takımını ikinci golüne imza atan orta saha.
Hahaha ayağına top değmemiş daha penaltı atıyor gol olmayacağı belliydi.
Yarın yazacak inşallah aslan parçası.
geri gelmesi sabırsızlıkla beklenen bomba futbolcu.

fenerbahçe’yi bir adım öne taşıyacaktır.
Yarın bugün yunan gelse enişte diye boynuna sarılacaklar belli oldu.

Muahayayahahayayauahayaysyshsgshsh.
sevdiğim tek yunanlı. bu adamı türk yapmak lazım .
Öyle bir gol attı ki Başakşehir hariç birçok kişiyi zıplattı. Hahahasiktir evet.
fenerbahçe'yi geçtim türkiye cumhuriyeti'nin gelmiş geçmiş en en büyük 3 isminden biri olan, türk kimliğine sahip, türkiye a milli futbol takımının da efsanelerinden olan rum asıllı istanbullu türk futbolcu (bkz: lefter küçükandonyadis)'e yapılanlar oradayken 3-5 maç iyi oynadı diye daha dün bu ülkeye gelen ve aldığı maaş hariç hiçbir tutunacağı dal olmayan dimitrios pelkas üzerinden yapılan güzellemeler yalan dolandan ibarettir.

bu ülkede (bkz: lefter küçükandonyadis) gerçeği varken yapılan her yorum laf-ü güzaf'tır.

ya gerçeklikten uzak ve saflık derecesinde iyi niyetlisiniz ya da dünyadan bihabersiniz.
mesut varken pelkası konuşuyosak mevzuyu anlamışsınızdır.
görsel
27 yaşına kadar yunanistan liginde patlama yapmaması entresan. muazzam şut ve pas tekniği var, hızı-adam eksiltmeside iyi. süper ligde hemen her maça damga vurabilecek kapasitede.

fb yeni alex ini buldu diyorum.
Attigi golle karbonat erol u takimin basinda tutan koca yurekli yunan. Leonidas in torumu adamsin. Karbonat g8derse sikjnti cekeriz.
Nasıl bir gol attıysa Trabzonsporlu taraftarlar hariç hepsini ağlatmış. Evet.