bugün

sevgili conolar, size fazla yüklenmek istemiyorum ama sizin de doğruları öğrenmeye hakkınız var. sizden bunları saklayarak toplumsal statümün bana lutfettiği manevi yetkilerimi reddetmiş ve bu yetkilerime saygısızlık etmiş olmaktan haya ettiğimi hayal etmekten bile rahatsızlık duyarım.

ben her zaman olaylara sosyal önemlilik açısından bakmaya çalışıyorum. şahıssallık benim gibi ufku geniş ve yakışıklı bir erkeğe yakışmaz. burada size aktaracağım hadisede kendinizi bulacaksınız. titreyerek kendinize gelecek ve kalkıp cenabetliğinizden arınarak iki rekat tevbe namazı kılacaksınız.

dilenciler, varlıklarını reddedemeyeceğimiz kadar toplum içinde yer alan fakir fukara, makara mukara insanlardır. bir orada bir burada belirip, acıyla eğilip bükülerek ekşi sesleriyle diğer insanlardan medet umarlar. kimisi para ister kimisi yemek ister. kızılay sıhhiye istikametinde yer alan yeşil köprü lakaplı üst geçitten seri ve hızlıca yürürken, yan tarafta menemen bardağı gibi dizilmiş dilenciler yine elleri önde, uluyorlardı. ben hızlıca yürürken ,kulak misafiri olmak tabiri hafif kalırsa siz yatıya gitmek deyin, öyle bir şey yaptım. duyduklarım karşısında şok oldum. namussuzluğun bu kadar şiddetli feveran etmesi karşısında bu insanlarla aynı gezegende yaşıyor olmaktan tarifi imkansız bir pişmanlık duydum.

kız- ayh hiç bozuğum yokh.
dilenci- allllah rızası içün bir sadaka.
kız- ama yha üf hiç bozuğum yokh.
dilenci- alllllllllah rızası için bir sadaka.
kız- sana bunu versem olur mu? (bu esnada sesi kısık ama ben duydum)
dilenci- allllllllllllah.
kız- kör olmadığını biliyorum. hihihi.
dilenci- allllllllllllllllllllllllllllllllllah!
kız- keeel. imana geeel.
dilenci- allllllllllllah rızası bir meme aman sadaka.
kız- anlaştık mı? tamam mı?
dilenci- aaammm.
kız- gebeeer.

artık buna tahammül edemeyip araya girdim:

ben- utanmaz mısınız?
kız- ne?!
ben- utan utan. burası müslüman bir ülke. bir de elinde nutuk taşıyorsun bak. ona bari saygın olsun be!
dilenci- allllllllaahhh.
kız- elhamdürillah ben de müslümanım.
ben- sus! kafir! bu memeleri bu kadar büyütmek büyük günahtır.
dilenci- alllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllah.
kız- ayh deli mi ne!
ben- günahkar! uçları on metreden belli oluyor be!
dilenci- (kıpırdıyor)
kız- beyfendi ne diyorsunuz anlamıorum yha.
ben- bu şort niye bu kadar kısa?
dilenci- !!!
kız- hava chok sıcakkk.
ben- neden bu kadar sıkı bu şort?
kız- ?!!
ben- cevap ver şıllık!
öbür dilenci- rasulallllllaaaaaaah.
ben- arasına geçmiş kızım arasına.
öbür dilenci- bissssssmilllaaaah.
kız- bana bak, burası laik, demokratik bir cumhuriyet. sen bana karışamazzsın. senin gibi yobazlara bu ülkeyi dar edeceğiz. mal benim değil mi ayhol istediğime kiralarım!

sessiz kaldım. üzüldüm. laikliğin bu kadar yanlış anlaşılmasına üzüldüm. sevgili conolar, kanayan bir yaradır bu. nolur tuz basmayın. su serpin. serpin ki, ateşi sönsün laik kızlarımızın. yoksa dilencilerimiz bile yoldan çıkacaklar. nolur!
dilenciye memesini gösteren kız orospudur.
o orospuya sulanan dilenci kör değildir.
orospu olan kıza ayar vermeye çalışan herif istikrarsızdır.

konunun dinle laiklikle müslümanlıkla alakası yoktur.

konunun dincilere ayar vereyim lan koşun diye sözlüğe koşarak gelen yeni yetme ateistlerle alakası vardır.

feci ayar oldum tabi ne yazmış velet peehhhh .
öyle bir kız olmaz. olsa olsa bu bir şakirt fantzisidir. çünkü dincilerin akılları fikirleri am göt meme dir. ve bu üç önemli konuda hergün roman yazacak kadar şehvetlidirler.
(bkz: tecavüzcü şakirt coşkun)
dilenci ye ''gel benimle yat seni paraya boğayım'' demek gibi bir olay.