1. 1.
  özellikle sakat taklidi yapan dilencilerin, allah tarafından verilen iman gücüyle nasıl deli gibi koştuklarını ispatlamak için yapılmış deneylerden biridir.

  Sonuc: dilenci 100 metreyi 8.55 saniyede koşarak dünya rekoru kırmıştır.

  not: dilenciye parası iade edilmiştir.

  istek: o cenabetin duasını alcagıma zekeriya hocamın duasını alırım daha iyi.
  8 ... martyns
 2. 2.
  dilenci her zaman gibi köşesine çekilmiş dilenmektedir.yavaşca yanına yaklaşılır.elinde ne var ne yok alınıp kaçılır.tabi dilenci oldu bittiye getirmez.sonra söve söve sizi takibe alır.baktınız peşinizi bırakmayacak paraları yola bırakıp koşmaya devam edilir.
  4 ... worldlike
 3. 3.
  yaratıcı bir deneyimdir dilenciden alınan duaların bedduaya dönmesi olasıdır
  3 ... pandora
 4. 4.
  paralarını ellerinde taşımayan,paralarını gömleklerinin en iç cebinde kabarık cüzdanlarının içinde saklayan sahtekar dilencilerin karşılaşmayacağı durumdur.
  3 ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  önceden plan program yapıp uygulamaya konulması gereken projedir. öncelikle çarpılacak dilenci iyi seçilmelidir. erkek ve genç olmamasına dikkat edilmelidir. çünkü bunlar sahte sakat çıkabiliyorlar. tecrübeyle sabittir. daha sonra dilencinin konumuna dikkat edilmelidir. sakın üst geçitlerdeki dilencinin parasını çalmaya kalkışmayın. o heyecanla kaçarken merdivenlerden yuvarlanabilirsiniz. tecrübeyle sabittir. düzlükte dilenen dilenciyi gözünüze kestirin. dilenciye yaklaşırken dilenci zaten sizden para talep etmeye başlar. siz de para verecek gibi elinizi cebinize götürün. sonra parayı verir gibi yaparak kurbanın üstüne eğilin. elinde parası varsa elindeki, yoksa kutusunu kapıp kaçın. kaçarken de "allah razı olsun", "allah tuttuğunu altın etsin", "adriaaan" diye bağırmayı ihmal etmeyin. sevaptır.
  2 ... arabaciarabayatasget
 6. 6.
  "hangi, hangi vicdansız yapabilir böyle şeyi. bu kadar olur mu sen kalk dilencinin parasını tek başına çal bana haber verme çok ayıp." denilesi olay.
  2 ... tanimadinmiben
 7. 7.
  çalsan bile mercedes'iyle seni yakalayacağı için boşuna yapılmış eylem.
  2 ... tanimadinmiben
 8. 8.
  half baked isimli süper filmde kahramanlarımızdan birinin gerçekleştirdiği eylem..
  ... intensivecare
 9. 9.
  dilencilerin bir kısmının nezih yerlerde güzel evleri, vilları, arabaları olduğu gün yüzüne çıktıkça yapılması mantıklı bir davranış.
  2 ... freedean
 10. 10.
  (bkz: kiminin duası kiminin parası)
  1 ... tudor lodge