bugün

ara ara insanın içine gelen, hayırlı bir davranıştır. o masum yavruların o yürek burkan halleri, en cool kalpleri bile yıkabilir, yakabilir.

ayrıca geçen gece yaptığım olağanüstü harekettir. saat 23:00 suları gibi evime gidiyordum. her zamanki coolluğum üstümdeydi. aydan bile daha çok ışık saçıyordum etrafa! bana bakanlar mehtap diye çağırıyordu camlardan. o derece afilliydim. denizin önünden geçsem yakamoz çıkıyordu vallahi.

sonra bir çocuk gördüm. elindeki 5, 10, 25 kuruş gibi fakir paraları ile oynuyordu. o kadar içim parçalandı ki, cool kalbim yerle bir oldu artçı depremim! hemen elini elime geçirdiğim eldiven ile tutup evime götürdüm. madam marina'yı çağırıp çocuğu bir güzel yıkamasını istedim. yukarıya pele gibi çıkan çocuk aşağıya indiğinde zico gibi olmuştu. parlıyordu ışıl ışıl. meğer ne kadar tatlıymış bakımsız fakir. karnını doyurup cebine bir miktar kaliteli fransız balisi koyduktan sonra tekrar saldım sokağa veledi. sevinç içerisinde arkadaşlarına koştu garip.

arada böyle iyilikler yapasım geliyor yahu, bugünlerde pek bi duygusalım. hamile miyim ne ?
insanlıktır, çikolata, su alınması önerilir.
artık yasaklanandır. 100 tl de cezası varmış.
Saçma bir eylem.zira anneleri orospu olduğundan sizin verdiğiniz paraya ihtiyaçları püolmaz herhalde.
kişi kendinden bilir işidir.