1. 1.
  cesaretine hayran kaldığım, genellikle slav ülkelerinde ve ucuz amaçlarla kendini atmış olan insandır. ve evet, maalesef genellikle türk'tür.

  edit: dangalağın biri "bir bok yapmayan ezik" olarak tanımlamış. 27 ülke, 4 kıta ve sayısız şehir gezdim. neyse, engelle geç.
  6 -2 ... buzdan adam
 2. 2.
  ingilizceyi öğrenmiş özgüvenine çaktığım yavşaktır!
  Sanki dünyada her insan evladının beynine doğunca yüklüyorlar da mk.
  2 -1 ... zampara31
 3. 3.
  sidik zoruyla ingilizceyi öğrenir öğrenmez ingilizce öğretmeni kesilen yafşaklar var .
  4 ... tiamat
 4. 4.
  google translate'e güvenerek yola çıkan insandır. internet paketi bitse yırtık don gibi kalıcak ortada.
  ... sivasli bey
 5. 5.
  Parası vardır, gezmek istiyordur, cem yılmaz'ın dediği gibi "Neither'larla nor'larla" kendini sıkmıyordur, dil öğrenmeye gidiyordur ya da çalışmak için gitmek zorundadır. Kriz döneminde biraz olsun düze çıkabilmek için 40 yaşından sonra tek kelime bilmeden, günlük alışverişini yapabileceği kadar kelimeyi çizgi filmlerden öğrenen babamdır. Bir bok yaptığınız yok oturduğunuz yerden eleştirin insanları. Sadece kendi ezikliğinizi gösteriyorsunuz.
  6 -1 ... vasilissa
 6. 6.
  Bilmiyorsak öğreniriz kuzum öğrenmek bedava denip geçiştirilmesi gerekir.
  ... feministmiyimneyim
 7. 7.
  babaannemin kuzeni okuma-yazma bilmeyen biri olarak almanya'ya gitmiş, yıllar sonra dil okulu açacak duruma gelmiştir. lakin kendisi hala okuma yazma bilmemektedir.
  1 -2 ... il dentisto
 8. 8.
  istisnasız bütün birinci nesil gurbetçiler.
  ... sadaeke
 9. 9.
  belki çok da kötü yapmamış insandır. insanlarla konuşmadan anlaşmak o kadar da zor olmasa gerek diye düşünüyorum. bir defasında, ülke ülke gezerek ve gezdikleri ülkelerde yanılmıyorsam üç ay kadar süre geçirerek oraya ait dili öğrenen bir çift arkadaşın haberini görmüştüm. zaten bazen insanların ihtiyaç duyduğu iletişim olmuyor. çıkıyorsun sokağa, konuşuyorlar fakat anlamıyorsun, haykırıyorlar fakat ulaşamıyorlar sana. fena değil gibi.
  ... tricker
 10. 10.
  Canin marketten bir sey çekiyor alıyorsun kasada ekrandaki tutarı görüyorsun ödüyorsun.

  Misal almanya da 16 euro tuttu sen de 21 euro veriyorsun sonra da fazla verdiniz deyip önce 1 euroyu sonra 4 euro para üstünü veriyor. Bu noktada dil bilmiyorsanız alışveriş bitti cekip, gidersiniz ama hanım kızımıza biz türkler bozukları sevmeyiz o yuzden kağıt para elimize geçsin diye bir bozukluk fazla veririz diye açıklama yaparsın, oh zekice anladım güzel yöntemmis der. Halbuki bu yöntemi deneyen onun ilk ve tek müşterisi siz değilsinizdir ama bu açıklamayı yapacak kadar dil bilgisi olan tek kişiydiniz.
  ... sigaraicmeyencarsitaraftari