1. ?.
  (bkz: yapboz)
  1 -1 ... vatzaptankonusalim
 2. ?.
  fermuar tavsiye edilesi kızdır.

  (bkz: aç kapa artema)
  1 ... hayvan herif
 3. ?.
  (bkz: uludağ sözlük abaza servisi gururla sunar)
  3 ... sahtemustaine
 4. ?.
  bir 500 tl daha ödeyecek kızdır.
  1 ... kukembles
 5. ?.
  bir kısmımızın annesi, kız kardeşi, sevgilisi, eşidir.

  en başından kızlık zarı diktirmek gibi abuk sabuk bir eyleme girişme sebepleri de bizzat bu eylemi diline dolayan, ataerkil düzen yalayıcı erkeklerdir.

  doğasıyla baş etme çabalarını, ortaçağ pisliğine, kabile ahlakına tutunarak gerçeklemeye çalışan geri zekalılar kadar insanı gülümseten meret cidden çok az.

  şimdi müsaadenizle tadını çıkarayım.

  not: mizah; kişilerin müsebbibi bizzat kendileri olan ızdırapları ile ilintili olduğunda sakınca elbette namevcuttur. birisi çıkıp da anüsüne bizzat kendi isteğiyle rakı şişesi sokarsa ve sıkışırsa mevzuya mizahi olarak yaklaşmak gayet doğaldır, kişinin kendi tercihidir. lakin saldırıya uğrayıp da anüsüne şişe sokulursa buradan mizah çıkarmaya çalışmak etik değerleri yerlerde sürünmektir.

  şimdi anca rumuz üzerinden diklenme çabasındaki arkadaşlara bir sual aşk eyleyeyim;
  bu farazi karakter türevleri, bahsi geçen eylemi veya muadillerini baskı altında olmadan ve hür iradesiyle mi vermiştir?

  yan sıradaki erkek çocuğuna 'seni seviyorum' diye not yollayan 11 yaşında kız çocuğunun kafasının keleş mermisiyle patladığı bir ülkede yaşıyoruz lan biz.

  aklınızı başınıza alın.

  daha dominant kültür diyeceğim, birey diyeceğim, etik diyeceğim de kantinde o konulara geçilmemiş herhalde.

  not 2: bir tanım daha ekleyeyim dedim,
  'yavşak gibi adam' bunun sevdiceği olur.

  çok zekice değil mi?

  ucuz, haince ve zavallıca. tam da olması gerektiği gibi.
  2 ... aklidengegorecelibikavramdir
 6. ?.
  (bkz: bi diktir git)
  2 ... preston
 7. ?.
  zarı amacına uygun kullanan kızdır.
  ... thelma
 8. ?.
  azgınlık seviyesinin çok üzerinde bir kızdır. diktir sök diktir sök mantığıyla hareket eder.
  ... delikanarya
 9. ?.
  zar masrafları için bütçe ayırması gereken kızdır.

  alışmamış götte don durmaz
  alışmamış ... zar durmaz
  2 -1 ... calyx
 10. ?.
  söz konusu kişi her kimse, muhakkak başlıkta yapılan ithamlar gibi suçlama tarzı konuşmalara maruz kalmamak için yapıyordur. yapanı var mıdır yok mudur bilemem. erkek familyasının doğasında da zar olsaydı, o zaman nasıl bir çatışma çıkartılacaktı acaba. ne kadar önemli bir konuymuş meğer. varoluşumuzdan beri bir türlü aşılamayan konu. her şey bir yana, bu zarın bilimsel olarak açılımını bilen araştıran varmı? bu zar dişileri adet gününe kadar olabilecek mikroplardan koruyor. tabii bilimsel olmayan mikroplarda var! bu tür şeyleri insanların kendi görüşlerine bırakmayıp, onu yapma kızım, oraya gitme kızım, aman tek dolaşma kızım, bilmemne diyen bir türlü kendi istediği gibi davranmasına izin vermeyen kişiler anti bilimsel mikroplar. bırakın insanlar bunun yanlışsa yanlış olduğunu, doğruysa doğru olduğunu kendi düşünceleriyle, araştırmasıyla bulsun öğrensin. sen ne kadarını biliyorsun ki birde öğretmeye engellemeye kalkıyosun...
  1 ... bayanmor