bugün

görsel

emekçi ve mazlum anadolu haklarına açık çağrımızdır.
Başkanlık adı altında ülkemizde diktatörlük yani tek adamlık getirmek isteyenlere inat, HDP saflarında birleşelim.
aydınlık yarınları beraber inşa edelim.
sevgimiz ve toplumsal dayanışmamız onurlu bir barışın temeli olsun.

haydi 1 Kasım'da bu oyunu bozmaya.

inadına barış , inadına HDP.
Terörist partisine oy vererek diktatörlük bitecekse bitmesin varsın düşman pkk düşman chp de artık düşmandır. Yazık hdp boku yiyor.
diktatörlük istemiyorsanız terörizmi seçin.

ölümü gösterip sıtmaya razı etme isteğidir. biz ikisini de almasak?
Ihııı! Birisi sağlık için içki için, namus ve iffet için kerhane mi açın dedi? Tam anlayamadım galiba.
Kara sin erken başlamışsım bro hdp trollüğüne. *
Yav he he dedirten durum.
(bkz: sözlüğün en gereksiz başlıkları)
görsel
diktatörlük hariç her türlü pislik gelsin yani.
Siz malsiniz amk topunuz malsiniz. Gidip hdp ye oy verin, yarın sabah dağ vardiyasi başlıyor ona da gidersiniz hevallerle miting yaparsiniz.
hdpli haysiyet eksikliği geleceğine kırbaçlı şeriat gelsin amk...
Vay amk diktatorlugun gelmesini engelleyecek partiye bak, dagdan emir aliyo. Olm ne iciyosunuz ne veriyorlar size hakkaten merak ediyorum.
Diktatörlükten savaşa geçiş gibi bir şey bu.
HDP barajı geçmese görürsünüz siz asıl o zaman hayatınız nasıl değişiyor.

ülke demokrasisi şuan HDP sayesinde ayaktadir.
istediğiniz kadar bir yerinizi yırtın..
sen diktatörlük yaparak doğuda zorla kendine oy verilmesini sağlama da gerisini biz hallederiz ..
(bkz: ay hoşt be)
http://galeri.uludagsozlu...-diye-oylar-hdpye-854766/
görsel

1 Kasım günü o çıkışı kaçırmak dileğiyle.
(bkz: siktirgit)
Ya buraya bir akıl yaşı sınırlaması falan mı gelse acaba? Zira hdp den medet uman terör yandaşları mevcut burada. (Bir de pusu da bekleyip eksiler bunlar. Kıyamam ya.)
bence liberallere verilsin. oylar yani... her partiyi itinayla trollerler. diktatörlük ile terör arasındaki bağlantıyı da es geçmemek lazım. terör, diktatörlüğün taşeronudur.
daha öncede belirttiğim gibi.

http://galeri.uludagsozlu...-diye-oylar-hdpye-854766/
Bu entryi isviçre cern'e yollasak o tünelde 10 tur attırsak bilim adamları neden böyle yazılmış anlayamaz sanırım. Diktatörlüğün kavramı değişti benim mi haberim yok ? Yada bu insanlar aynaya hiç bakmıyor mu ? Beyinleri neyle yıkanmış ? Ne kullanıyorlar ?.. Şu ana kadar hayatımıza doğrudan etki eden bir diktatörlük görmedim yaşamadım. Senin keyfine göre ülkenin cumhurbaşkanı başbakan diktatör olabiliyor. Bu bile özgürlüktür.
güncel Önemli Başlıklar