bugün

Şüphesiz ki ktç kanunlar ile adeleti sağlardı.
Meclisin elindeki yetkiyi alırdım!
Dini, resmi ve haftasonu dahil bütün tatilleri yasaklardım. Vardiyalı tatil sistemine geçiş yapardım.
idam cezasını geri getirirdim, vatan hainleri ve bölücüler için.
Kerimcan durmaz gibi tipleri takip eden insanlara ceza verilmesi. Baya hepsine caydırıcı ceza uygularım. Böyle çok hesap var hatta.
Yazlık kışlık saraylar yaptırır, en ufak eleştiride bulunanı gözaltına aldırır, yandaşlarımı ihya eder, vatandaştan 10 tl bağış isterdim.
ilk işim partili cumhurbaşkanlığını tek adamlığı çıkartmak olurdu gerçi benden önce birisi yaptı başka kanuna gerek yok bunun ile her yetki elinizde.
belli bir iq seviyesinin altını öldürme yasası.
idam.
vatana ihanet, çocuk tecavüzcüleri, vahşi duygularla bir canlının canına kast etme.
eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmenin manası yok. bir şey yazmayın lan şuraya.
Diktatör olsaydım kesinlikle yerli mallardan bir şeyler üretmek isterdim. Savunma sanayiyi, sağlık sistemimi, madenlerimi hep yerlilik içinde halletmeye çalışırdım. Mühendislerimin beyin göçü yapmasını yasaklardım. Uzun bir süre sonra demokrasiye geçerek oy sistemini getirir olayı bitirirdim.
türkiyenin yarısını kerhane yarısını kebapçı yapacağım hem yesinler hem sevişsinler.
fakirlik suç sayılması
Cocukların dokunulmazlık alması
Kadınların söz sahibi olması
devlet malını çalanı ölümle cezalandırmak
milli bayramlarda fener alayları
Köy enstitülerini yeniden açmak
Vs .
"diktatörlüğün ilgası hakkınıdaki kanun layihası."

merkezi umumi adına teklifve kabul eden: mb isimli cocuk.

yine iyisiniz. eved.
kendimi anayasa ile korurdum.
Seçim yenileme hakkı.
öz türk olmayan her bireye ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapmak. arap,roman,kürt ve Zazaları sınırdışı etmek ya da ıraktaki Türkmenlerle mübadele etmek.
Kitaplarla barışık olmayanlara hapis cezası verirdim. Yine olmadı, işkenceye kadar gidebilir. Sorun yok.

Tabii okuma sıklığı ve kitap sayıları gibi kararlar bireyin kendisine bırakılabilir.

-"Asıl iktidarın kitapta olduğunu gördükten sonra, hükümdarlar da kaleme sarılıp kitap yazmaya başladılar.

Alfred de Vigny"-

görsel
hayvanlara ve ağaçlara kötülük edenlere idam cezası.
Korna çalan,egzos bağırtan,bağırarak konuşan,motosiklet kanırtan,eşek sürüsü gibi toplu taşımaya binmeye çalışan,bayanlara diklenen,haşır huşur yemek yiyen, pitbull besleyen ve dahası için süpriz hediyeler tarzı kanunlar çıkarırım.bide şeker ve ekmeği yasaklarım aksini yapanlara odun kırbaç falaka.
vatana ihanet edene ölüm cezası.

edit: hay allahım ya, aklına ilk atatürk geldi demi. koyacağın kanunlarda ilk madde o yani. birader beynin boş mu yoksa sadece boş mu yapıyon.

sen koruma olum atatürkü. senin gibiler yüzünden seven de soğuyor.
onun bunun kucağında hoplayıp birini kapatmaya çalışan hatunların evlenmesini yasaklamak.
pisuar ve klozeti yasaklarım. alaturka neyinize yetmiyor ulan.
Diktatör ne lan hırt.Türkçeyi bir öğren hele sonra fikir beyan ederiz.
arap öldürme serbesiyeti.
güncel Önemli Başlıklar