1. 1.
  Ülker çikolatalı gofreti 40 saniyede yemeye çalışmakdan bıktım, usandım artık. Bir daha denemek istemiyorm bunu; gel gör ki ne zaman bunu söylesem üç vakte kadar, bir elimde ülker çikolatalı gofret öteki elimde kronometre tutarken buluyorum kendimi. Önce bir ısırık alıp sonra basıyorum kronometreye ki aklımca zaman kazanayım.Kendimi alamıyorum bunu yapmakdan. Düşünülecek dünya kadar iş varken; aklımın bir köşesini sürekli olarak bu sorun işgal ediyor; ülker çikolatalı gofreti 40 saniyede yemek. Yerim ben o gofreti 40 saniye; yiyebilmeliyim en azından ama olmuyor işte;kelimeler kifayetsiz bu duyguyu anlatmakda. Yapmanız gerekiyor; yapabileceğinizi de biliyorsunuz ama olmuyor..

  Konudan haberi olamyan okur "ne diyo lan bu dalyarak" diye geçirmiştir aklında. Şimdi bir kere "dalyarak sensin"..ikincisi bir ülker çikolatalı gofreti 40 saniye içerisinde yemek, teknik olarak imkansız neredeyse. Hiç öyle atlama hemen "ben yaparım" diye, afedersin ama "nah" yaparsın. Bu durumu çok acıklı bir şekilde öğrendim bende.

  Bir gece arkadaşlarla oturmuş muhabbet ediyoruz. Karı kızda var ortamda, hal böyle olunca erkek horozlar olarak hepimizin aklı fikri; tavuklardan birisini kümesleyebilmek. Böyle durumları bilirsiniz sanırım, zaten bilmiyorsanız hiç boşuna okumayın bu yazının devamını, zamanınıza yazık etmeyin. Neyse, böyle durumlarda amacınıza ulaşmak istiyorsanız; dikkatleri üzerinize çekmeniz birincil şarttır. Eğer dikkat çekemiyorsan şundan adın gibi emin ol ki; o gece yalnız yatacaksın canım kardeşim. Sorun yalnız yatmakda değil; diğeleri; yani dikkat çekmeyi başaranlar kendi aşk kümeslerinde yumurta üretimi yaparken, senin yalnız başına tünemiş olmandadır sorun. Yarın kesin muhabbeti olacaktır bu konunun; dün geceyi yalnız geçiren kişi ile kesinlikle dalga geçilecektir. Durum böyle olunca insan yalnız geçirdiği geceye mi yansın, sabah milletin kendisi ile taşak geçtiğine mi yansın karar veremez; yanar biter kül olur o arada.

  Uzatmayalım işte, kendim az çakal olmadığımdan mütevellit bilirim yukarda anlattığım durumu. Sonuçlarınıda iyi biliyirim, dedimya az çakal değilim. Biraz önce bahsettiğimiz geceye dönelim biz yine.

  Oturuyoruz işte; muhabbet, kakara kikiri derken beklenen an geldi, horozlar atağa kalktı. Geri kalırmyım lan ben, bende başladım tabi. Ortamda ne muhabbeti dönerse dönsün atılıyorum bende lafa, aklımca ilginç şeyler söylüyorum, hani komiklik filan yapmaya çalışıyorum sürekli, salakça bir fıkra bile anlattım ama neydi onu hatılayamıyorum şu anda. Baktım olacak gibi değil; yazdığım hatunun pek ilgisini çekemedim, bende rota değiştirip daha çirkin olan birisine yazmaya başladım. Bu arada, sana söylüyorum canım kardeşim iyi dinle; bir ortamda hiçbir zaman en çirkin kıza yazma. Çünkü o kız, çirkin olduğunun farkında olduğu için midir bilmiyorum ama o ortamın en götü kalkık kızı oluyor, direkt ona yazarsan sittin sene vermez. Yok ben illa ona yazacam dersende, önce en güzeline yaz, görsün bunu, sonra "bak ondan vazgeçtim sana döndüm" hesabı yaz çirkin olana; işe yarayacak emin ol, bu kıyağımıda sakın unutma, işe yaradığında üç gulfu elham oku benim için. Biz devam edelim.

  Rota değişikliği filan da bir işe yaramadı, ben tam ümidi kesmişken, hani bazı hikayeler tam da bitti denildiği anda başlar sözünü doğrularcasına, beyaz bir ışık gördüm. Daha doğrusu duydum. Bundan sonrası için "" li bölümleri; dikkat çekme klavuzu olarakda kullanabilirsiniz.

  K: kızlardan birisi A:arkadaşlardan birisi B:bendeniz

  K: ya hani ülker çikolatalı gofret varya işte onu kırk saniyede yemek imkansızmış
  A: evet ya

  Duydum, düşündüm, dikkat çekilecek bir konu olduğuna karar verdim.

  B: abi saçmalamayın ya ne demek yenmezmiş."dikkat çekmek için yapılan hafif agresif çıkışa dikkat!"

  K: ya yok valla yenmiyomuş "iddaa her zaman güzel bir çıkış noktasıdır"
  A: evet abi yiyemiyosun lan ben denedim

  Güzeeeeeeeel.

  B: ben yerim oğlum "oğlum dedin kızı yok saydın, stratejik bir hamle"
  K: hayır ya msd yiyemiyosun işte "gördüğün gibi, yok sayılan kız lafa girdi.doğru yoldaın devam et"

  B: ya kızım bilidiğimiz kırmızı kaplı gofretten bahsetmiyo musun "lafı uzatıyoruz"
  K: evet ülker çikolatalı gofret işte.

  B: ben yerim kızım, hele kırk saniyede kesin yerim yani.."güzel ama şimdi bir espri yapman gerek, çok kritik, güzel espri yapmalısın, konsantre oluyoruz..."

  K: ya valla."söz kesmek çok etkilidir böyle durumlarda"
  B: ya kızım 40 saniyede yerim valla. Hatta bırak yemeyi, yer bitirir, sindirir hatta sıçarım bile 40 saniyede "güzel espri, bravo"

  Öyle böyle derken tepki geldi ortamdan zaten, gülüştük filan. Erkekler biraz samimiyetsiz güldüler tabi; fark ettiler burun farkıyla kazandığımı olayı. Neye zıtlaşma biraz daha devam ettikden sonra; gece saat 3 gibi kalktık kızla açık petrol bulmaya gittik. Yolda muhabbet koyulaştı tabi. Neyse yarım saatlik arayışdan sonra bulduk marketi, aldık gofretleri, altı tanede bira aldık*. Döndük eve, ben iddaamı kanıtlamak için sabırsızlanıyorum. Neye arkadaşlardan birisi kronometre tutmaya başladı bende yemeye başladım.

  Ananı avradını, ulan yenmiyormuş lan. Hayvan gibi kasıyorum arkadaş, yine olmuyor. Arka arkaya beş kere denedim; yok kardeşim olmuyor, yanına bile yaklaşamıyorum. Güzel başlıyorum aslına bakarsana ama bir yerden sonra boğazıma düğümleniyor şerefiz gofret. Uzatmayalım; ben yiyemedim gofretleri o gece, millet benimle baya bir dalga filanda geçti, güldüler eğlendiler; sonuçta göt olmuştum bir yerde. ama ben halimden gayet memnundum, he gofreti yiyebilseydim çok daha iyi hissederdim kendimi ama eldekiyle yetinmeyi bilen birisiyim ben.. O gecede öyle yaptım tabi, gofret yiyememiş ama istediğim dikkati üzerime çekmiştim. Sonrasını anlatıpta iyice seviyesizleşmek istemem açıkcası, hoş bana kalsa anlatırım ben; ballandıra ballandıra anlatırım ama götümüze kaçmasın sonra, orasını senin hayal gücüne bıraktım artık.

  Öyle böyle derken aklıma takıldı bu durum benim, nasıl yiyememiştim lan o gofreti. O gece pek koymamıştı bana ama daha sonradan aklıma takıldı işte; saplantı oldu bende. Çok denedim ama olmadı işte; yiyemedim. Yiyebildiğini iddaa eden insanlarla da konuştum konu hakkında ama olmadı işte bir türlü ülker çikolatalı gofreti 40 saniyede yiyemedim.
  12 -5 ... msd
 2. 2.
  budur;

  (bkz: bluevelve tarzı entry girme rehberi)
  1 ... minik mavi balina
 3. 3.
  (bkz: kılavuz)
  1 ... saipsiz
 4. 4.
  (bkz: ben yerim olm)
  1 ... fidelcastro
 5. 5.
  biri ya da birilerinin ilgisini çekmek için yapılması gerekenler listesidir. (bkz: var mıdır hayal midir nerden çıkmıştır muamma tabi)
  ... burjuvakmygr
 6. 6.
  sirf yazmis olmak icin degil de; duzgun, nitelikli, yeri geldiginde eglenceli, adam gibi entryler girin. kafi.

  dikkat ceken kistasi bu yonde olan normal insanlar elbet sizi fark edecektir.
  2 ... kopush
 7. 7.
  nerede olursanız olun bir anda tüm gücünüzle bağırın, tüm dikkatleri üzerinize çekeceğinizi garanti ederim. sözlükte dikkat çekmek için diyorsan, ya git allasen sözlükte dikkat çekince başın göğe mi erecek.
  ... guzunamca