1. 1.
    kemal sunal'ın sahte kabadayı filminde ayagında ki nasıra basarak alt ettigi adam.
    arnavut erikle rakıyı çalıştır repliginin sahibidir.
    5 -1 ... repeat after me
  2. 2.
    "dinleyin ulan develer, istanbul'da en buyuk benim" diyerek adamlarina gaz veren karakterdir.
    9 ... radament
  3. 3.
    "votkayla erigimi getir" diyerek daha cocuk yaslarda alem masası tercihlerime yon vermis adamdır.
    4 ... lutfucugum
  4. 4.
    kemal sunal'ın bir ara sık oynadığı kabadayılı filmlerdeki bir mafya babası karakteri. kemal sunal'ın hemen her düşmanında olduğu gibi bunun da bir zayıf noktası vardır. o da tedaviye gelen elemandan başka kimsenin bilmediği nasırı. yalnız bu adamı asıl ünlü yapan şey filmdeki, bol istanbul argosu içeren tarihi konuşmasıdır:

-dinleyin ulan develer! istanbul'un en büyüğü benim, baba takımının da haracını kestik, istanbul'da bize posta koyacak adam kalmadı, benim attığım dikişi kimse sökemez.

(yanındaki çelimsiz adam dönüp)
    -arnavut! votkamla eriği çalıştır ulen.
    -hemen abi.

(bkz: votkayla eriği çalıştırmak)
    4 ... tahayyul
  5. 5.
    sahte kabadayı filminde bir karakter.

- arnavut! votkamla eriği çalıştır ulennn. varsa bu dikişi sökecek çıksın görelim!!
    + sabri abi! babanın oğlu kemal ve adamları geliyor!!
    - demek dikişlenmeye geliyorlar, burası karışıcakk vaziyet alınn!
    4 ... boslukta suzulen
  6. 6.
    başrolünde kemal sunal'ın bulunduğu sahte kabadayı filmindeki bir mafya babasıdır.
    2 ... chaoss
  7. 7.
    ayağındaki nasırları başkalarından gizlice tedavi eden adamıyla arasındaki diyalog akıllara zarar olan sahte kabadayı filmi karakteri mafya babası tiplemesi.

--spoiler--
    - bu nasır konusunu birisi duyarsa dikişini çift atarım, ona göre!
    + merak etme abi, ben şimdi hemen arka kapıdan cızz!
    --spoiler--
    3 ... usualsuspects
  8. 8.
    (bkz: arnavut votkamla eriği çalıştır ulan)
    ... usualsuspects
  9. 9.
    sabri sarıoğlu'nun futbolu da hiçbir zaman dikiş tutmayacak.
    -1 ... milattan sonra
  10. 10.
    benim attığım dikişi kimse sökemez diye babalara rajon kesen baba adam.
    2 ... sumela