1. 1.
  Ülkedeki diğer etnik unsurları hiçe sayarak isminde digitürk gibi bir ifade barındıran, hitleri dahi kıskandıracak pratikte yaptıkları ırkçılıkla birde bunu kürt ve diğer vatandaşlara satarak para kazanmalarıdır.

  Ya dijikurd açılır yada dekoderler geri iade edilir. Bugüne kadar hep ezildin sevgili kürt kardeşim senin dijikürdün olmayacak kimin olacak! kahrolsun faşist dijiler yaşasın halkların bijileri!
  8 -10 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  "o zaman türkiye'nin de adını değiştirelim lan piç!" diye tepki verdiğim önerme.

  herşey de bi bokluk aramayın lan, akıllı uslu yaşayın şu ülkede.
  4 -1 ... mantardan zehirlenen mario
 3. 3.
  aleni şekilde insanları kazıklayıp faturaları kabarık gönderip iptal ettirmek istediğinizde de bin bir türlü dalavere yapmasından daha kötü değildir.
  ... jarhead
 4. 4.
  aynı grubun turkcell gibi diğer şirketlerine verdiği isimlere bakılınca kesinleşen tespit. şahsen ben sırf bu sebepten bimcell kullanıyorum. kahrolsun faşizm.
  -1 ... malamadre
 5. 5.
  Buyuk ayıptır. Derhal yeni bir uydu ağı çıkmalı. Digikürt digiarap falan. Bu arada Turkcell in de boyle bir atılım yapması şart. Eşitlik gelmeli artık ülkeye demi ama.
  ... ukraynali
 6. 6.
  Abicim burasi turkiye idrak edemediniz gitti. Bu ulkenin vatandasiysan o kimligi tasiyorsan uyacaksin. Inkar ediyorsan yollar sizin.
  1 ... portatif
 7. 7.
  faşizmi futbola alet edenlerin hesap vermesi gereken hadise. tüpçünün bu konuya en yakın zamanda el atması gerekiyor takipçisiyiz peşini bırakmayacağız.

  hdp li arkadaşlar kardeşler yoldaşlar hewaller. Seçimlerde faşist digiturk'ü protesto için oy pusulasında güzide partimize ve başkan adaylarımıza evet mührünü bastıktan sonra pusula üzerine "faşist digiturk hesap verecek" yazıyoruz.
  1 ... kurtcebe noyan