1. 1.
    Bu akşam aldiğim karar nedir lan bu takimi siktiniz attiniz cezaevine cevirdiniz o nasil penalti lan oyle fanatiklikten gozu kor olanlar bugun bize yarin size oğlum akbilsporu sampiyon yapma cabalari alin liginizi oynayin anasini satiyim umurumda değil benim gibi kaç insan vardir bu gece.
    1 -1 ... sqilacci74
  2. 2.
    Digiturk'ü sadece maç izlemek için alan fanatik ve futbol meraklısı insan beyanıdır. Ortalama iq seviyeleri 45'tir.
    -5 ... rotto
  3. 3.
    Dedi babasının bağlattığı internetle sözlükte takılan ergen. Evet.
    6 ... oytunkaran
  4. 4.
    Babasinin aldiği telefonla millete ergen diyen veletleri gosteren başlik hayir velet faturalarimi kendim oduyorum ama senin sutunun faturasini bile baban oduyor kişi kendininden bilirmiş seni çilgin şey birde evet maç icin digiturk kullaniyorum belgesel için kullanacak seviyeye gelemedim ama sana baktikça belgesel ihtiyacim gidiyor.
    1 ... sqilacci74
  5. 5.
    Desteklediğim karar. Hahajahahajajajajajaja.
    ... be happy yine yine yeniden
  6. 6.
    işte o imkansız.
    ... arasirabazen
  7. 7.
    digiturk yetkililerinin bu ülke insanını ne kadar iyi analiz ettiklerini gözler önüne seren karardır.
    adamlar " bunlar günü yaşar, en iyisi senelik ödemeyi peşinene taksite bölelim de yarın bir gün gaza gelip iptal etmesinler " diye düşünmüş olacaklar ki, ben ve benim gibi göztepelilerin hepsine kredi kartına 12 taksitle sattılar digiturk'ü, vallahi helal olsun.
    ... the liberterian