bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Asla kaliteli içeriklere erişemeyecek, çöplük gibi ulusal kanalların yayınlarına mahkum kalacaktır. Tuttuğu takımın açık kanaldaki maçını bile biss denen şifre yüzünden izleyemeyecektir yazıktır.
    ... forzaslan
  2. 2.
    digiturk kullaniyoruz hic de memnun degiliz sirf taahhutten caymamak icin devam ediyoruz, uydu dan sasmayin.
    1 -1 ... kahvekompostosu
  3. 3.
    Dsmartı yıllar önce maçlar için aldık bi boka yaramıyor maçlarda bok gibi zaten boşverin,beleşe uydu en güzeli.
    1 ... aku suyu
  4. 4.
    dogruyu yapan insandir.

uzun yillar kullandim oldukca pismanim.
    ... portatif
  5. 5.
    Digiturk, Turkcell Tv, DSmart bla bla hepsi salaklıktır. Kendini tekrarlar aynı kanallar zaten uyduda var. Film kanalları hariç zaten onlarda hep kendini tekrarlıyor 1 ay boyunca. Her ay tonlarca para dökeceğinize, bir kere 100 liraya uydu taktırıp ömür boyu hizmet alırsınız.
    ... 9unkaresi81
  6. 6.
    Tek eğlencesi acunun saçma programlarıdır.
    ... forzaslan
  7. 7.
    Artık maçları facebook üzerinden bile gayet güzel izleyebilirken bosuna zengin birilerine domalmamış gayet normal bir insandır. Şuan sadece digitürk (bein sports) alınabilir o da, maçları hd izleme seçeneğinden dolayı ki beşiktaşlı değilseniz ona da gerek yok, zaten izlemeyeceksiniz.
    1 -1 ... sage mode
  8. 8.
    parasını daha iyi yerlere harcayan insandır. artık şifre çözücülü uydu alıcıları bile var. maç izlemiyorum zaten. filmide internetten izliyorum.
    ... kombocu
  9. 9.
    D smart ve tivibu kullanmış-kullanıyor olarak çok bir fark yaşamayan insandır.

Mesela d smart alırsın ama çoğu kanalı paralıdır açmak için tekrar paket alman gerekir. Ama açık güzel belgesel kanalı falan var izlenir.

Tivibu iyi gerçekten sinema açıp izleyebilmek olsun, farklı özellikleri olsun o açıdan avantajlı. Eğer televizyon karşısında fazlaca vakit geçiriyorsunuz en iyi seçenek tivibu bence. Hem fiyat hem sundukları açısından.

Onun haricinde televizyonu çok kullanmayan insan için fark etmez.
    ... keyf kahyasi
  10. 10.
    Acun'un saçma programlarına muhtaç insandır.

Dahası hd uydusu bile olmayan, 10 senelik kalas gibi kadaya sahip spotçu mamülü markasız uydu kullananlar var.
    -3 ... forzaslan