1. 1.
  akıllı erkektir. digitürk te korku filmi izleyeceğine bilgisayarında porno film izlemeyi tercih etmiştir. dolayısıyla kapısına komşu kızı değil jenna jameson gelecektir.
  89 -9 ... ee caylar kimden
 2. 2.
  dilsiz ve eblektir. kapısına gelenlere öyle alık alık bakar. gayda olabilir çünkü o kızı kapısında gören erkeğin 10 saniye içerisinde rusçayı çözme ihtimali bile vardır. fakat ömer iki kelimeyi bir araya getirip buyur gir içeri bile diyememiştir.
  9 ... deatly
 3. 3.
  (bkz: bir reklam teması olarak küçük emrah)
  tanım: acıların ömeri.
  3 -1 ... isildur
 4. 4.
  uçkurunu bağlatan ömer'dir.
  7 -1 ... insaneti
 5. 5.
  bizim kadınları anlamamıza yardımcı olan yegane insandır. bir kadının hiç tanımadığı bir erkeğe sırf digiturk'u var diye yamulabileceğini göstermiştir.
  5 ... arpaci kumrusu
 6. 6.
  digiturk un yeni bir hatun kaldırma aracı olduğunu gösteren reklam filmindeki aptal bir bakışı yakalanmış ve dondurulmuş çocuktur. ayrı bir tez konusu da reklam filmindeki salak kızdır. hiç bi adama resmen gel beni şey et * yani benim elimi tut denir mi?
  4 ... birgarip
 7. 7.
  yaptığı hatalar zinciri ile ömür boyu abaza kalacağını göstermiş denyo. bu saatten sonra değil digitürk bağlatmak hollywood u evine taşısa bal yapamayacaktır.
  3 ... chucklet
 8. 8.
  kızın çirkin olduğunu farkedip anlamamazlıktan gelen ömer dir.
  5 -1 ... balon
 9. 9.
  reklam boyunca alık alık bakan karakter.
  1 ... olimbera
 10. 10.
  Kapısına gelen fırsatı digiturk baglatmadigi için kaçıran ömer damgası yedirilerek, digitürkü olmayan böyle sap kalır ideolojisini benimsetmeye çalışan reklamın salaş kahramanıdır. Kim bilir bu şahsın kapısına geleni yan kapıya kaçırtması belki kendisi için iyi de olmuştur demek ne kadar doğrudur?* Madem ki Ömer'in kapısına gelen kız "beraber" bile demekten aciz ve vasıfsızdır,türkçe konuşmasını da büyük ihtimalle msnde unutmuştur, varsın ömer manitasız kalsındır. Yolu da açık olsundur.*
  ... andalucianprincesa