bugün

galatasaray'a asrın çalımı olabilecek olan olay. bizim orta alanımızda drogba'Ya ihtiyacımız yok. olsaydı 5 milyon euro istiyorsa 7 milyon euro verir üç günde gider alır getirirdik.
olması muhtemeldir. güiza gibi bir futbolcuya milyonlar veren fenerbahçe bir salaklık yapıp buna da verirdi paraları.
bir fenerbahçeli olarak gerçekleşmesini istemediğim transferdir. o kadar para harcamaz zaten yönetim tek bir oyuncuya güiza'dan sonra.
fenerbahçe aykut kocaman geldikten sonra bu tarz transferlerle uğraşmamaktadır. aziz yıldırımda yıllarca yaptığının boş iş olduğunu anladı ve geçen senede mütevazı kadrosuyla şampiyon oldular. bir süre yıldız transferi beklemiyorum ben fenerden.
drogba'yı orta alan oyuncusu sanan bir ergenin uydurmasıdır.

(bkz: benim babam seninkini döver)
fenerbahçe drogba'nın kafasını alarak gerçekleştirmiştir.
para için fenere gideceğine, yine para için chelsea'ye giderdi bu adam. ama ezik kuluplerle takılmıyor, adam king. o da avrupa aslanı galatasaray'a geldi. fenerin şikeli parasını ve chelsea'nin karaparalarını reddetti. aslan drogba.
olursa fenerbahçenin galatasaray a attığı en büyük çalım olur(du).
aç tavuğun kendini buğday ambarında zannetmesi gibi bir şeydir. burada aç tavuk yani rüya gören tavuk fenerbahçe oluyor, buğday ambarı da hem türkiye ligleri hem de avrupa ligleri oluyor.
gerek yoktur. fenerbahçe zaten drogba transferine at hırsızı muhteşem pierre webo ile cevap vermiştir.
(bkz: Yaran transferler)
kendisiyle anlaşılmış. sanırım geliyor. çıldırt bizi aziz başgaaan.
http://www.ucyuzotuzuc.co...-haberleri_110-f1850.html
hayırlı olmasını dilediğimiz transfer

fenerliler sokakta halay çekmekte şuan...
Asrın çalımıdır. Fenerbahçe için büyük başarı.
görsel
gerceklesmemistir.
Asla gerçekleşmeyecek transferdir.ancak böyle bir transfer olsa fenerbahçe taraftarının alper potuk transferinde ki gösterdikleri tepkilerden sonra drogba transferin de verecekleri tepkileri tahmin etmek gerçekten zordur hayal gücüm el vermiyor.sanırım şampiyon olmuşcasına kutlamalar falan yaparlar.
yavşakların beğenmediği transfer olacakmış. külahımıza anlatın efendim.
pierre van hooijdonk' un fenerbahçe' ye geldiği yaşı unutanların eleştirdiği transferdir. drogba da hooijdonk da büyük futbolculardır öte yandan. drogba her takımda oynar, hooijdonk da oynardı.
alper potuk çalımını kendine yediremeyen gsli zırvası.
Zolayla yanyana oynayacaklardır.
fenerbahçe'nin kalitsini düşürecek transfer olacaktır.
gerceklesmeyecek bi transfer . fenerbehce'nin ihtiyaci yokken transfer edeceyini pek sanmiyorum .
emenike'nin güldüğü transferdir.
son chelsea maçındaki performansına bakılırsa, tam fb'ye yakışacak karakterde olan bir futbolcunun transferidir.