bugün

sunduğu tüm programlarda, konuşmacılardan daha fazla konuşabilmek derdinde olan kişi.
bu kadar mı anlamsız biçimde söz kesilir, araya girilir. konuşma "piç" edilir... hayret yahu.

diğer yandan, oldukça güzel; dolgun memeli bir dişi. otursun evinde enişteyle uğraşsın. sunuculuk onun işi değil.
Habertürk'ten ayrılıp cnn türk'e geçmiştir. Şimdi yayında.
Rasim Öztekin'i bir hayli sinirlendiren Cnn Türk sunucusu. Ortada o kadar kızacak ne var gerçi anlamadım ama.
biraz önce masaya yumruğu vurup ben fetocu değilim demiştir. gece sonunda linç edilmese bari.
bu kadından sunucu olursa herkes den sunucu olur. hiçbir şey bilmeyen ama konuklarını susturmada üstüne olmayan bir kadın bu. biraz sus da konukların konuşsun.
an itibariyle ayağa kalkıp deliren bağyan.
türk televizyonunun en kötü programcısılarından olabilir.
insanın cnn türk izleyesi gelmiyor artık.
yaşını bir türlü tahmin edemediğim hatundur. ama sağlam maturedir orası kesin.
şu anki duruşuyla zuhal olcay ın genç hali gibi gördüğüm kadın. ben benzetiyorum ha.
her şeyden bıkmış gibi bir hali olan sunucu. gerçekten iticidir.
Efendim şunu anlatın efendim bunuda anlatın lütfen anlatın. Bayıyor.
Kaç gündür ayaktaydı sonunda oturtmuşlar bugün.

Tanım: bir kadın sunucu.
cnn türk binasında yatıp kalkan ablamız. evet.
berbat bir sunucudur..
mahalle karısı tavırları sergilemektedir özellikle bu gece..
tiyatrocu basının, kuklası..
lanet gelsin ki goygoycuyuz izliyoruz yine..
şu an yayınlanan cnn türk te "türkiyenin gündemi" programında konukları nurettin veren ve prf.ahmet keleşi sorgular gibi sorular soran sunucu.

mimikler bakışlar ilginç!
(not: dün akşamın tekrar yayını)
Bir spiker.
Nurettin veren ve Prof ahmet Keleş röportajı kadar önemli bir röportaj bu kadar kötü yönetilemez.
Dinlemiyor. Can alıcı noktalarda konuları değiştiriyor. önündeki akan mesaj vs ile karşısındakine konsantre olamıyor.
Deli ettin beni be kadın.
Nurettin veren ile birlikte ahmet keleş in konuşmasını baltalaması beni sinir etti. Akşamdan beri nurettin veren ile olayları tartışmaktan başka bir şey yapmıyor. Birde saçma yorumları iyice ifrit ediyor. itici kadın.
adamlar (nurettin veren ve prf.ahmet keleş ) çıkmış açıkça söylüyorlar , gizlileri saklıları yok. biz cemaatin içindeydik, maalesef biz de destek vermişiz diyorlar. ama bu yolun doğru yol olmadığını çoktaaaan anladık ve çıktık, daha 2006 da yazılarımızda, kitaplarımızda da yazdık.

ama bu sunucumsu kişi sürekli gözlerini kısıyor, dudaklarını büzüyor,
-siz de mi yaptınız? diyor. sorguluyor. tuhaf tuhaf mimikler yapıyor.

sanki kendisi (didem hanım) 2005 yılında fetö nün örgüt olduğunu çok biliyormuş gibi....
Bi gadın olarak deyip programın akışına müdahale eden saçı kısa.
Hiç kanımın ısınmadığı sunucu, bakmayın şimdi hergün cemaat programı yapıp soru üstüne soru sorduğuna Zaman'ında Ramiz ilker paşa başka Ordu yok hanımlar beyler diye haykırdığında hiç oralı olmayıp yayını kestiğini de biliriz bu hanımın, o yüzden tarafsızlığına falan inanmadığım ve asla inanmayacağım kişidir.

Not: Ramiz ilker paşanın olduğu ve yayının kesildiği video: https://m.youtube.com/watch?v=B2DJpFeq-jY
Saçını başını değiştirmiş cnn Türk'ün kadrolu sunucusu. Evet.
konuklar konuşurken dinlemeyen başka şeylerle uğraşıp arada hmm hmm diyen sonra da saçma sapan sorular soran kadın. Ne zaman programına denk gelsem bunu görüyorum.
çok saçma ve salak sorular soruyor. adam konuyu anlatıyor o kadar, hala aynı neden sorarsın be kızım.
Karşısındaki kişiyi çoğu zaman dinlemiyor ve de fazlaca lafa atlıyor.. Böyle sunuculuk olmaz beybi.
güncel Önemli Başlıklar