bugün

bu şarkıyı dinlerim.

https://www.youtube.com/watch?v=LVjSuX_fOcA
Ayağımla zemini iterek yüzeye çıkarım.
daha dibe, en dibe ulaşmaya çalışırım. sonrasında dipten destek alıp kendimi yukarı fırlatabilirim.
integral alan hesabı.
Bu senin hayatın ve anbean sona eriyor.
Dibe vurmadan özgür olamazsın.

-fight club.

özgürlüğün tadını çıkarırım.
Daha fazla aşağıya gitmeyeceğim için huzur bulabilirim. Fakat sanırım birisinin beni elimden tutup o düştüğüm yerden çıkaracağını umut etmekten kendimi alamam.

Umut, öldürülmeyen tek duygu.
Biraz zaman geçirmek gerek oralarda, o zifiri yaşamak, o kasvetten ve hüzünden korkmak gerek, aydınlığı, huzuru özlemek gerek.
Sonra usul usul iyileşmek, sindire sindire... Aydınlığın tadını çıkara çıkara...
Dibe vurmak söz konusu değildir.
Sadece öyle sanırsınız.
Hayatın kendisi dip değil mi zaten?
Hangi mutluluk sürekli ki?
iyi şeyler bedel ücret döngüsünde gerçekleşiyor. Geri kalanı mücadele.
Onu çok şe'yapmamak lazım. Olur, olur normaldir.
acıyı, pişmanlığı yaşamak, ağlamak, zırlamak, konuşmamak, gülmemek gibi aktivitelerdir. ama dip çok öğreticidir., anlayana hazinedir.
Sigaramı yakarım uzaklara bakarım.
Ne içki ne sigaraya sarıldım, sadece ağladım.
Benliğimin yedeğini devreye sokup, tekrar yukarı çıkıyorum.
Biz şiddete karşıyız kimseye vurmayız.
psikiyatra giderim.

Hos agiz tadiyla bile dibe vurdurtmuyorlar yarim saat konusuyon o da agla zirla 250 tl aq. Puh dibe vurmam o parayla arkadaslarla rakiya gider ordanda eller havaya yaparim daha iyi bi daha. Allah vurdurmasin.
plan yaparım genelde. ah edip vah edip inlemem.
Yüzme bilmiyorum beklerim biri gelip nasılsın desin de çıkabileyim diye.
Herkesi dipçikleyerek dip rehavetine kapılmaca. Dibe vurduğumda zaten boğulmuş oluyorum nabıcam, kollarımı açıp yatar sunni teneffüs beklerim, mucuk mucuk.
Yukariyi yeterince gormusum zaten dipte yasamaya calisir uyum saglarim.
içerim, kendimden geçene ve rezil olana kadar içerim, bataklığın dibinde yuvarlanıp kendimle alay eder ve yine içerim.
Önce bir oturur saatlerce ağlarım, her şeyden vazgeçerim. Sonra kendime gelip çözüm üretmeye çalışırım en azından uğraş gösteririm.
Susar ve uyurum.
içten içe bundan keyif alırım hahah.
Her son bir başlangıçı tetikliyorsa, muhakkak daha büyük sonları da peşinden sürükleyecektir.
Kalkmak için birilerini ararim. olmadı 112 Bir telefon uzakta. Mutluluğu uzaklarda aramayin hastanede arayın.