bugün

kyk yurtlarında taciz iddialarına hazır olalım o zaman.

biliyosunuz fazla maneviyat tahrik olmayı haklı kılıyor günümüzde.
Pdr mezunu onbinlerce işsiz atama beklerken, onların işini pedagoji bilmeyen, psikolojiye giriş dahi okumamış din adamlarına veriyorlar.
bir de imam hatipleri beğenmezsiniz, bakın adamlar her konuda uzman yetişiyor. yok sen psikoloji falan okumuşsun, lan sen cin çıkarmayı bile bilmezsin be.

hüloğğ be ya hülogg amq.
Siyasal islamcı ekrem imamoğlu bu habere sevindi.

https://www.memleket.com....le-oy-istedi-1775942h.htm
Sonra devlet niye battı batar tabi amk herkes memur.

Partililere kadro açma başka bir numarası yok bu işin.
yüzlerine bakmam bu manevi danışmanların. O kadar psikoloji mezunu donanımlı kişi var sen kalk manevi bilmem ne ata..
Hayır dindar olmucaz kendinizi parçalayın ama olmucaz.. ne bileyim şu manevi danışmanların önünden mini etek giyip geçmek gibi bı planım var.. Allahım sen nasip et.

Bu devlet yakında gizemli olayları "cin çarptı" diyip görmezden gelir.
Her türlü ahlaki erezyona uğramış, milli, manevi ve dini değerlerini kaybetmiş ve gençlerin üzerinde etki kurarak onları yoldan çıkarıp kötü işlerde kullanmak isteyen birçokları bu durumdan rahatsız olacaklardır.
Muhafazakar, inançlı gençlik her zaman birilerini rahatsız etmiştir. Aileler daha güvende olsunlar. Diyanet işleri başkanlığı milli manevi ve ahlaki değerlerin korunması için mücadele eden ve gençleri kötülüklerden koruyan bir devlet kurumudur. Tebrik ederim.
Siz bu iyi kimselerden değil onları azdıracak, saptıracak ve yanlışa sürükleyecek kimselerden korkun.
Üsteki mal a bak ya ahlaki manevi erozyon varmış ulan bu erozyon siyasal islamcılar iktidara gelince başladı.

Bu insanların bu şekilde yaparak düzeltebileceklerini mi sanıyorsunuz.
saçmalık.
kyk yurdu dediğin yerler pislik yuvası olmuş manevi danışman atasanız ne olur.

param çalınıyor müdüre gidiyorum şu kişi çaldı diyorum kanıtın var mı diyor kamera kayıtlarını gösteriyorum dışarıdan odaya giren yok odada yatan iki kişi gece kalkıp benim parayı çalıyor. kim çaldı parayı o zaman cinler mi çaldı.

buradan sövecem gelecekler yok devlet memuruna hakaret. neyse ben içimden sövüyorum.
-mesleğin ne?
-manevi danışman.
-Ne okudun?
-Risale-i Nur
-....
- moralim çok bozuk anksiyetem tutuyor ikide bir yavaş yavaş şizofreniye doğru gidiyorum ne yapmalıyım sayın manevi danışman?
-üç kulhü bir elham oku evladım. Çıkmadık candan ümit kesilmez.
Bir ara hastanelere atanmislardi.dusunsene yoğun bakımdasin imam geliyor aha dersin olucem mi?insanın moralini bozar.