1. 22.
    Türkiye'nin %86 sı fırçalamıyormuş ama sözlükteki herkes fırçalıyor. Garip bir istatistik.
    2 ... gayri intihari adam
  2. 21.
    Hepsi birer altın dişli hayriye’ dir.

Dişlerini Fırçaladıklarında dişlerinin diş ipi, gargara, üç açılı vibrasyonlu diş fırçası, adı sanı duyulmamış, beyazlık ve bakım için kendine çok güvenen diş macunu kullanan benimkinden bile daha beyaz ve sağlıklı gözükmelerini kıskanıyorum ama bu görünüş 5 ya da 6 ayda sadece bir güne özel bi şey oluyor.
    2 ... i am who i am
  3. 22.
    https://cdn.nediyor.com/2014/03/c.baskani_kapak2.gif
    ağızları kokuyordur ve dişleri sarıdır.
    ... marjinalbirnick
  4. 21.
    gıptayla bakıyorum bu insanlara hayata nasıl bu kadar kayıtsız kalabiliyorlar diye, ben 2 ögün fırçalamasam tüm dişlerinin çürüdüğünü düşünüyorum çünkü.
    3 ... sigaranindumani
  5. 20.
    ben bir gün fırçalamayınca bok torbosı gibi hissediyorum. nasıl bir iğrençliktur bu ya. ağzı lağım gibi kokan insandır. hepsi iğrençler bu neyin savunması anlamıyorum.
    2 ... napakyanii
  6. 19.
    bu insanların eşlerine sevgililerine acıyorum ben kendisi boşvermiş zaten.
    2 ... son tahlil
  7. 18.
    Nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum böyle insanları.
    ... emeklimuhendis
  8. 17.
    Diş doktoruna gidecekleri gün fırçalayan insanlardır.

Ben fırçalamıyorum. Artık fırçam bile yok. Düzenli olarak fırçalanması gerekir ama insan üşeniyor işte. Dişler yaptırılınca karar alınıyor bundan sonra fırçalayacağım diye fakat vazgeçiliyor.
    2 -1 ... gethere
  9. 16.
    Aklıma istemsizce yosun geldi.

iğrençsiniz.
    5 -1 ... peynirlipogaca
  10. 15.
    "ay hastalarin ağız kokusunu cekiyorsunuz, ay vallaha nasil yapiyorsunuz... Ay vallaha cok iğrenç..." Lafini olusturan hasta grubu.

Maske takinca cogu zaman agiz kokusu vs alınmamaktadır, ayrica bu hastalarin disleri cogu zaman periodontitis sebebiyle cekime gittiginden, protez olarak biz dis hekimlerine geri gelen hastalardır.
    1 ... formokrezol