1. 1.
  dişlerini hemen yatmadan önce fırçalayan insanlar * tarafından kendisine her gece sövülen ihtiyaçtır. ulan zaten odama göre tuvaletin yeri ta fizan, gidilmiyor. kaç kere mutfak lavabosuna tükürdüm senin yüzünden lan. yeri geldi pencereden tükürdüm. ayıp değil mi olum? aşağıdan geçen insanlara ayıp değil mi?

  ha bir de dışarı çıkmadan hemen önce dişleri fırçalamak var ki, o insanın ayı gibi gözükmesine sebep olan bir hadise. on beş saniyede bir tükürme ihtiyacı oluşuyor, ve on beş saniyede bir çöp kutusuna denk gelinemiyor. şimdi aynştayn lakaplı baranlar, "ağında tut" diyebilir de, olmuyor işte. yolda amcanın biri saati sorsa, ağzından çıkan şey "şaaş şoşuş ança" olacak. ki onu dersen o amca koşar koşar kafayı gömer sana. şimdi buradan dişlerimizi fırçalamamalıyız gibi bir sonuç çıkmasın arkadaşlar,dişlerimizi fırçalayalım. ama hükümete tükürme ihtiyacı oluşturmayacak diş macunu ve diş fırçası üretmeleri için baskı yapalım.

  not:50 karakter sınırı. aslında "...ihtiyacı" olacaktı başlık.
  1 ... boy wear corduroy
 2. 2.
  seks yaparkene, kuruyan vaginaya tükürüp kayganlaştırma hali gibi değildir. seks sırasında tükürme zevk verirken, diş fırçalamak kişiyi kah eder.
  1 -2 ... omrum tribunlerde gecti