1. 1.
  doktorunuz çok gerekli bularak ikna etmiştir sizi. sızlamalar geçer demiştir. ancak diş taşı temizliği ile bir hafta beyaz ve güzel kalan dişler daha sonra yeniden acımaya başlamıştır.
  diş etlerinin kanaması da cabası.
  4 ... birdamlaumut
 2. 2.
  dis eti rahatsizliginiz varsa kesinlikle yaptirmamaniz gerekir. yoksa caniniz cok yanar. dis etlerinizde sorun yoksa ya da dis eti tedavisi gormusseniz, kendinizi rahatlikla bir dis hekimine emanet edebilirsiniz. ancak dis hekiminin cok yasli ya da genc olmamasina ozen gosterin.
  3 -1 ... komsu kizi duriye
 3. 3.
  bugün yaptırdığım temizlik. diş etinde sorun olmayan kişiler rahatça yaptırabilir. şayet diş taşının bütün vücuda zararı var.
  1 -1 ... littlevanilla
 4. 4.
  çoğu kez para kazanmak için yapılır.
  1 ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
 5. 5.
  acılı ve kanlı bir tedavi yönetimidir. kanama miktarı tedavi gören kişinin diş etlerine göre değişse de, 'hiç acımaz' diyenlere kanmayın. acıyor ve işlemden sonra bir gün boyunca sızlamalarınız oluyor. yine de yaptıracak olanları korkutmuş olmayalım; acı seviyesi öyle dayanılmayacak kadar da değil.

  ayrıca not: şiddetli acılarınız olursa doktorunuzdan uyuşturucu iğne yapmasını isteyebilirsiniz. şayet benimkisi böyle bir alternatif sunmuştu bana. ama maalesef uyuşturucu spreylerin bir etkisi olmuyor; çünkü işlem sırasında ağzınıza sürekli su tutuluyor, bu da spreyin etkisini sıfırlıyor.
  -1 ... ed gein
 6. 6.
  detertraj işleminin halk arasındaki adı.
  ... retzius
 7. 7.
  hem diş sağlığı hem de estetiği açısından son derece gerekli bir işlemdir. burada yazılan acılı hikayelerden birine sahip olmamak için yumurta kapıya gelmeden temizletiniz.
  1 ... slapi
 8. 8.
  çok kanar genelde ama abartılan kadar acımaz. korkmayın 6 ayda bir yaptırın.
  1 ... johnmalkovich
 9. 9.
  can acısı denemez de bi sızı bıraktığı aşikar. korkutucu uygulamadır.
  ... dahi anlamindaki de
 10. 10.
  sözlükteki yorumları okuyunca zaten dişçi korkumdan mütevellit tırsa tırsa oturduğum dişçi koltuğunda kansız, acısız sona eren işlem. ne uyuşturucu iğne ne de sprey kullanılmadığı halde hiç bir acı hissetmedim, gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.
  1 -1 ... devlerulkesindekibucur