bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir reklamdır. önce genellikle bir hanımefendi ekrana çıkar. dişinden dertlidir neler yapsa olmamıştır.sonra bir diş hekimine gider ve diş hekiminin önerdiği muthiş diş macununu kullanır.sonuç 6 haftada * bembeyaz dişler. default böyledir bu reklamlar.hep mi aynı olur kardesim??
  1 ... jagatai
 2. 2.
  marmaris devlet hastanesi başhekim yardımcısı bir diş doktoruna "hangi diş macununu öneririsiniz?" diye sorup da;" hangisinin tadı güzelse onu kullan. maksat temizlik. hepsinin yaptığı aynı bir farkları yok" cevabını aldıktan sonra hiç mi hiç itibar etmediğim reklamlar.
  1 ... kutupsal form
 3. 3.
  (bkz: diş fırçası reklamları) * * *
  -1 ... jagatai
 4. 4.
  diş macununu; fırçanın bir başından öteki ucuna kadar* sürüldüğünü gösteren reklamlardır.oysaki diş macunu nohut büyüklüğünde sıkılmalıdır.*
  2 ... gamze
 5. 5.
  üretilen her diş macununun, kendi markası da dahil, diğerlerinden daha iyi olduğunu iddia eden reklamdır. yaw en iyisi hangisiyse baştan üretin, bi daha da reklam sıkıntısı çekmeyin kardeşim. yaklaşık her 6 ayda bir yeni macun reklamı izlemekten gına geldi artık.
  1 ... havaciva
 6. 6.
  hafif dişler biri oynar bu reklamda, dişleri gözümüze sokulur resmen, bir de çok kısa sürede çözüm yaratır sararmaya bunlar, güya. hemencecik bir taşınabilir laboratuar kurulur, hobbacık sandalyeye oturtulur ve yalnızca bir çeşit macun önerilir, çoğu gibi buram buram reklam kokar. *
  1 ... dekadans
 7. 7.
  tamamen bir reklam.konuyla alakasız bir noktaya dikkatinizi çekmek isterim.

  -diş macunu ile tartı arasındaki fark nedir??

  -biri tartar , diğeri anti-tartar *
  -3 ... jagatai
 8. 8.
  mutlu aile portresi çizilen reklamlar. ne yani benim annem babam kavga edince bir hafta konu$muyolar, di$lerimiz mi sararacak? ya da bireysel olarak ben beyaz di$ sahibi olamıyor muyum? ya öyle sessiz kalırsınız i$te. bu soruların cevabını veremediklerinden, uydurmasyon reklamlardır.
  3 ... dom dom bullet
 9. 9.
  en yapmacık reklamlar olsa gerek. hele o misvaklı reklam kadar yapmacık reklam yoktur kanımca. insanı ürünü almaktan çok almamaya teşvik ediyor.
  ... pideci
 10. 10.
  (bkz: küçükken buraya misvak bulmaya gelirdik)
  ... yok thevénin nalı