1. 177.
    2009 yılında mersin’de yüzüncüyıl diş hekimliği fakültesinde ağız diş ve çene cerrahisinde yardımcı doçent olan doçent doktor birkan özkan, 1980 yılında mersin’de doğdu. anabilim dalı başkanlığını ise 2009 ve 2012 yılları arasında 3 yıl süre ile sürdürmüştür. mersin’de açtığı diş hastanesi donanımlığında olan diş kliniği ve implantoloji kliniğinde uzmanlık alanları olan estetik diş tedavileri ve estetik çene tedavileri, dikişsiz implant uygulamalaktadır. Mersin diş hekimi arayışında olan herkese hayırlı olsun.
    ... aleisha
  2. 178.
    Mezunundan bir adet koca bulmak istediğim insan.
    1 -4 ... angel with a shotgun
  3. 179.
    Yok mu sözlüğümüzde şöyle yeni mezun yakışıklı yetenekli kültürlü bir bey?

Bakın kaslı demedim.
    Artık taviz veriyorum kendimden. Yaşlanıyorum çünkü.

Ama bıyıkları olacak.

Şey ya plak temizleteceğim de. O yüzden. Hosteslerin güzellerdn seçilmesi gibi.
    3 -2 ... wendy vermeer
  4. 180.
    iki tanesine yaklaşmayın da, gerisi sizin olsun.
    ... winnie the teletabi
  5. 181.
    Geçen hastaneye gittiğimde dişimi çekmeyen hekim.
    ... haklisin
  6. 182.
    bilim teknik okuyanları çok hovardadır.
    ... hava topu
  7. 183.
    Herkes koca aramaya gelmiş başlığa. Çok muhterem insanlardır gözümde. Allah razı olsun çok faydalı insanlar.
    1 ... sakin ol ve derdini anlat
  8. 184.
    Dişlerle ve dişlerle ilgili her türlü hastalıkla ilgilenen hekim.
    Ayrıca nedendir bilinmez, kendisine hayran bırakma veya aşık etme olasılığı çok yüksektir.
    2 ... darulmihen
  9. 185.
    Ameliyat, operasyon veya bu tür şeylerden çok bunlara başlanırken yapılması gereken anestezi sanırım korkulu rüyam.
    Oldum olası diş hekimlerini hiç sevememişimdir.
    Gerçi seven var mıdır, orası da muamma.
    2 ... elezhar
  10. 186.
    Hayatımda bir kere bile gitmediğim doktor çok şükür dişlerimde hiçbir sıkıntım yok.
    ... kivircikella