1. 1.
    29 yaşındayım düzenli olarak günde 3 defa dişlerimi fırçalarım hayatımda hiç diş ağrısı çekmedim çekmediğim gibi dişçiye de herhangi bir şikayetten gitmedim.
    sorum bu sabah ayna karşısında kafama belirdi , sabah fırçalaması kalkar kalkmaz mı fırçalanmalı yoksa kahvaltıdan sonra mı?
    3 -2 ... kolakapagi
  2. 2.
    kalkar kalkmaz fırçalanmalıdır, bence. gece boyu insanın ağzı bir tuhaf oluyor, şahsım adına ben diş fırçalamadan yemek yiyemiyorum yediklerim kirlenmiş gibi geliyor bana. tabi diş hekimleri doğrusunu söylerse mutlu oluruz.
    2 ... katil oldum
  3. 3.
    hem uyanınca gece ağızda biriken bakterilerden kurtulmak için hem de kahvaltıdan sonra fırçalarım.
    ... uykusuz1
  4. 4.
    portakal suyundan bir yudum alıp ofise gitmiyorsanız kahvaltı sonrası fırçalanır açık ve net. on dakika sonra kırıntı ile dolduracaksanız cilalamanın lüzmu yok. hollywood oyununa gelmeyin müminler.
    3 ... golden oriole
  5. 5.
    dişiniz odun değil arkadaşlar, canınız sıkıldıkça haldır huldur fırçalarsanız iş yapayım derken daha çok zarar verirsiniz.

marifet gibi günde 5-10 kere fırçalıyorum yazanlar var.

eşek kadar adamlara diş fırçalama, tuvalet eğitimi veriyoruz burada amk.
    7 ... kinamiyo takao
  6. 6.
    bir diş maduru ve diş uzmanı olarak sabah kahvaltıdan önce ve sonra fırçalamanızı öneririm çünkü kahvaltı esnasında gece oluşan bakterileri de yutarsınız bunu bizim resim hocası söylemişti çok da iyi bir adamdı pandemi bitsin ilk iş o hocayı görmek olacak.
    ... bruce dickinson is back
  7. 7.
    Diş fırçalamak ve ayakkabı boyamak kadar sıkıcı ve zaman kaybı bir is olamaz.mecbur yapıyoruz o ayrı.
    ... morat
  8. 8.
    fırçalayın kardeş dişlerinizi. sonra yosun tutmuş dişlerinizin arasında midye arayan balıkcı dayılar umutlanıyor aq.
    1 ... huzursuzkek
  9. 9.
    Valla ne yalan söyleyeyim 2 3 günde bir fırçalıyorum ben. Arada bir böyle haldır huldur giriyorum, öyle bir rahatlıyor ki diş etlerim anlatamam böyle orgazm oluyormuş gibi. Neyse gidemde fırçalayayım.
    ... tramessi
  10. 10.
    arkadaşlar tavsiye ediyorum dişleri fırçalarken zevk aldığım ağız tadını ferahlatan adeta macunu emecek hissiyatı yaratan bir diş macunu keşfettim , Eyüp sabri tuncer karanfil özlü diş macunu deneyin o pis ağızınızı görmek istemiyorum.
    1 ... kolakapagi