1. 1.
  Genelde dişlerde oluşan oyukların iyileştirilmesinde kullanılan bir yöntem gibi sanki. Başlığı açtım açmasına da bir o kadar gerginim,biri akademik tarzda tanım yaparsa şu kutsal ayda bir dua da benden ona gidecek,veya gitmeyecek. Off çok ağrıyor.
  2 ... metalbros
 2. 2.
  eskiden siyah ve çürük izlenimi verenleri mevcut olan dişteki boşluğu dolduran faydalı hede.
  1 ... zeytinyagli yaprak sarma
 3. 3.
  diş doktorlarının en çok yaptığı iştir. *
  ayrıca; dişimde kaç tane olduğunu bilmediğim şeydir.
  kanal tedavilerini arttırmadan önce en son 6 taneye kadar sayabilmiştim. kanallar başlayınca, dolguların sayısını da karıştırdım.
  bende bir ağız var, yapay ada gibi ...
  15 ... secret1907
 4. 4.
  (bkz: amalgam)
  3 ... onceoelibiinndir
 5. 5.
  bir de kanal tedavisi eklenirse bu tedaviye insanın bir günde ömründen ömür gider. dikkat etmek gerekir.
  ... ekonomik keriz
 6. 6.
  dişin oyulup, birtakım yerlerinin inceltilip içine beyaz yahut gümüşi renkte doldurulmasıyla yapılır. dolgunuz hava aldığında acıdan yerinizde duramazsınız, zamanla düşen dolgular canınızı acıtır. eğer doktor dişi sağlam bir şekilde inceltmediyse dişleriniz yemek yerken ağzınıza bile gelebilir.
  2 -1 ... krolice
 7. 7.
  çürük dişlerin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. soğuk içecek veya şekerli maddelerin boşalan dolgunun olduğu bölgeye kaçması ise insanı canından bezdirmeye yeter. *
  1 ... loversgrief
 8. 8.
  çürümüş ağrıyan bir dişe yapılması ile çürümekte olan erken tespit edilmiş bir dişe yapılması arasında dağlar kadar fark bulunan diş şeysidir.

  erken teşhis hayat kurtarır dişleriniz için bile geçerlidir.
  3 ... white beard
 9. 9.
  benim beş gün sonra gidip yaptıracağım olaydır efendim, o da daha doktor yaparsa ki yapması muhtemel, dişim çürümek üzere sanırım erken teşhis yaptırmak istiyorum ki sonra gerçekten çürürse benim için iyi olmaz.. erken teşhis iyidir iyidir.. ama adam korkuyor önemli bir operasyon geçirmeyeceğini bilse bile..

  (bkz: acıyor mu lan)
  -1 ... anarchitekt
 10. 10.
  yapıldıktan hemen sonra yalayarak duyabileceğiniz lezzeti mükemmeldir.
  2 ... trimpot