1. 1.
  -BiR ADET KERPETEN
  -yeterince pamuk
  -bir adet ağrı kesici

  bu malzemeler bir araya getirildikten sonra kerpetenle diş çekilir pamukla kanayan yere bastırılır ve ağrı için ağrı kesici kullanılır.
  (bkz: kökten çözüm)
  ... aquantass
 2. 2.
  (bkz: takma dişleri ağrıyan insan) *
  ... trablus
 3. 3.
  türk halkı için diş doktoruna gitmek olabilir çünkü genelde türkler diş doktoruna ağızda hiç diş kalmayana kadar gitmezler. * *
  1 ... chazsmyr dhuunyl
 4. 4.
  rakıyı bastırmak.yada ne gerek var rakı almışız o kadar deyip bide yanına şööle balıklı mezeli masa kurup kafayı bulup sızmak.
  1 ... erdem andac
 5. 5.
  bazen kafayı kökünden kesip sorunu kökten*çözmek.
  1 ... dokuzhanim
 6. 6.
  bir adet sigara bozulur ve tütünü cam bir kül tablasına boşaltılır, daha sonra tütünün üstüne rakı dökülerek alev almasını sağlayacak şekilde çakmak veya kibrit çakılmasını müteakip alev fazla büyümeden ve yangın çıkarmadan söndürülerek ufak bir pamuk parçası alınarak tütün pamuğa bulaştırılır.Daha sonra arıza çıkaran dişe 30 dakika mühlet dahilinde tandem uygulaması yapılır.herşeye rağmen ağrıyan diş inadından vazgeçmeyecek gibiyse fazla bırkalanmamak suretiyle dişçiye gitmek en etkili çözümdür.
  ... the kid
 7. 7.
  zamanında cok cekmiş biri olarak
  a)gündüz saati agrı baslamışsa doğruca diş hekimine gidin,dişlerimiz etlerimiz gibi değillerdir ve agrımaya basladıklarında onu durdurmak mumkun degildir.ancak ertelersiniz ve bu problemi dahada zorlastırır.
  b)gece saati agrı girmişse (reklam olarak algılamayın) apranax fort 55o mg. 1 adet alın 5-10 dk içinde etkisini gösterecektir.asla hiçbir antibiyotikle alkol almayın,sonsuza dek hiçbir ağrı-acı ve bilimum duygu hissetmeme oranınız yükselebilir.ö-le-bi-lir-si-niz.alkol almayın ve ertesi sabah her neişiniz varsa erteleyin diş hekiminin yolunu tutun
  1 ... yurekli74
 8. 8.
  rakı, vodka, cin, bacardi, martini, j&b türündeki alkollü içecekleri koymak.
  en güzeli bir dişçiden ziyade bir barmene sorulmasıdır.
  ... eldaina
 9. 9.
  kafayi duvara vurmak.
  ... beter bocek
 10. 10.
  kafayı çekiçle ezmek suretiyle dişi imha etmek.
  ... cthullhu