1. 1.
    feci bir durumdur. gözunuzun onune matkap sesi cıkaran aletler gelir, sonra aklınıza cocukken izlediginiz bir film duser bir turlu yenemezsiniz. yok ben gitmem disciye der, dayanabildiginiz kadar dis agrısına katlanırsınız, cozumu artık agrıya dayanamayacak durumdayken farkeder ve randevuyu bile almadan disciye gidersiniz.
    2 ... kabaktadi
  2. 2.
    allah herkese versin ki herkesin dişi benimki gibi berbat olsun ve bu normal olsun. böylece zamanla inci gibi dişleri var dediğimiz insanlar aslında kötü dişli olurlar.
    bu söylediğine inandın mı?
    ciddi değilim tabi ki lan
    1 ... kobrullah
  3. 3.
    sayesinde hiç acı çektirmeden kurtarılabilecek dişler kaybedilir ya da artık kabusa dönüşmek suretiyle devam eder. en ufak sızlamada bir diş hekimi ziyaret edilse hiç can yanmayacak ve korku falan kalmayacaktır. anlamsız bu korku nedeniyle mahvolan zavallı diş, ilerlemiş çürükleri pulpaya ulaştığında basbas bağırır ve kanal tedavisi ister. zaten hastada ordan sonra film kopar.
    ayrıca (bkz: dişçi değil diş hekimi)
    ... sour cherry
  4. 4.
    kazık kadar yaşıma bakmadan tirtir titrememe neden olan korkudur. arkadaşım dişçi ya da diş hekimi o maskenin altında elinizdeki o şeyle resmen rüyalarıma giriyorsunuz. sırf o koltuğa oturmamak için ağrıyı çekip dişinol müptelası olmamı sağladınız. bi de nasıl allahsız bi ağrıdır o boğaza vurur, göze, buruna..
    sayın diş hekimleri (bak dişçi yazmadım) nolur size geldiğimizde hemen koltuğu işaret etmeyin. biraz sohbet edin. havadan, sudan olabilir. ısındırın! yani ortama.
    bak ben bugün geldim bi yoldaşınızın odasına. fark ettim ki siz bende manyak işkence yöntemleri oluşturmamı da sağlamaya başlamışsınız. benden sölemesi..
    1 ... beyazatlinick
  5. 5.
    zamanında babaanne korkusudur.
    lan önceden kim giderdi doktora.
    bir ip bağlarsın dişe, diğer ucu ya kapıya bağlıdır ya da babaannenin elindedir. *
    1 ... blackhole
  6. 6.
    her korku gibi cehalet ile ilgili olan korkudur.
    korkuyorsa gitmesindir. nereye kadar çekebilecekse o ağrıyı, oraya kadar çeksindir. nasıl olsa yolu düşecektir. sonunda gereksiz zaman kaybına sebep olan korkulara sövülecektir nasıl olsa.
    1 -2 ... ritmik uyuz
  7. 7.
    dişçiye gidilince geçer.
    ... system error
  8. 8.
    bu korkunun sebebi bazen o acayip sesi çıkaran makina olabiliyor. ismi aklıma gelmedi şimdi. jııvvvvvzzztttttttt diye ses çıkarıyor. dolgu yaparken anamızı ağlatıyor. kötü bir alet. allah onun belasını versin.
    3 ... kalem fetisisti
  9. 9.
    korkudur, her korku gibi bilgi birikimi ile alakası olmaz. misal korkuyorum, ordan biri çıkıp bana cahil derse umrumda olmaz yine de korkarım yine de korkarım.
    ... proton pompasi
  10. 10.
    doğuştan getirilen bir iç güdüdür. gen mühendislerinin deoksiribonükleikasit zincirinden acilen çıkartmaları gereken bir proteindir.
    ... chez