1. 1.
  allah cezasını versin o koltuğun kabuslarıma giriyor hala.dişçiden değil koltuğundan korkuyorum.
  ... manchesterli maho aga
 2. 2.
  En basit işlemde, sıradan bir kontrolde bile geren, kastıran şey.

  Bir dişçi koltuğu, bir yükseklik korkusu... Bunun acıyla, ağrıyla falan da zerre alakası Yok. Lan sadece kontrol edeceğinde bile geriliyorum. Bilinçaltı yani. Şurada kavga var deseler kaç kişiler diye bile sormadan giderim ama dişçi koltuğu beni acayip geriyor. Sırf rahatlamak için randevudan yarım saat, bir saat önce gidiyorum ama bana mısın demiyor.

  Bir de yükseklik korkusu. 100 kere uçağa bindim, ege güneşi dönmedolaba 100 kere bindim, 100 metre yere bile tırnanırım. Gelgelelim 5 metre yerden aşağıya inerken bile başım dönüyor. Çıktığım ağaçtan aşağıya inerken dahi geriliyorum.

  Fobi denen şey psikoloji bazında gerçekten var olan, doğru bir şey. Haftaya dişçide randevum var mesela, şimdiden gerginim.
  6 ... alkolik oldum
 3. 3.
  Ben dişçi koltuğunu modern elektrikli sandalye olarak adlandırdığımdan dolayı beni ürkütür hep.
  1 ... kamen
 4. 4.
  Korkmayin efendim. Koltuğumuz basit bir mekanizma aslında. Yapmanız gereken tek şey yatmak. Ağzınızı açmak, konuşmamak, çalışmakta olan diş hekiminin koluna dokunmamak.

  Bu durumda Bence en rahatı hastalar. O yüzden yatmanıza bakın. Saygılar.
  1 ... primer bond kompozit
 5. 5.
  Sırf bu korkunuz yüzünden dişlerinizi fırçalamaktan da aciz olduğunuza inanıyorum. Yoksa bu toplu taşıma araçlarında neden insanların ağızları lağım gibi koksun ki.
  1 ... hamile taklidi yapan panda