bugün

her gün fırçalayan bana sevgilileriyle çok pis koyan insanlar.
Akşam akşam midemi altüst eden insandır.
hicbir zaman karsima cikmamasi gereken insanlardir. igrenclerdir.
Hele bir de sigara içiyorsa yanına yaklaşılmayacak insandır.

Biz ağız kokunuzu çekmek zorunda mıyız lan.
Sizin hoh demenizle bütün dünyam alt üst oluyor amk.
Uyku bastıran kişidir.
ağızları ekmek teknemiz olan insanlardır.
Bu kadar kibar olmayın, hepsi pislik insanlardır.
Aklıma gelen ilk cümle "dişlerin tuvalet taşı gibi sararmış" cümlesidir, bir aile büyüğüm dişlerini fircalamayi reddeten beş yaşındaki kuzenimi bu şekilde rencide etmişti.
Dislerimi fircalamadan yatinca resmen vicdan azabi cekiyorum, icim rahat etmiyor. Bunlar nasil rahat uyuyorlar anlamis degilim.
Dişine göre bir dişi bulur en nihayetinde. Dişlerini fırçalamayanları kınıyoruz
bunun bir çok hastalığın tetikleyicisi olduklarından bihaberlerdirler.
(bkz: elbet bir gün buluşacağız) şarkısı sizler için gelsin. Hastalarımızın büyük çoğunluğunu oluştururlar.
apse, diş çektirme, implant, kanal tedavisi, dolgu vb. şeyler için çekmedikleri acı kalmaz ancak sabah akşam 3-4 dakikasını ayırır ve dişlerini fırçalarsa (örnek: ben) bunların hiç birini yaşamaz, hatta hayatında hiç diş doktoru tanımaz. yaşımı merak edenler dm den sorabilir.
Aklıma istemsizce yosun geldi.

iğrençsiniz.
Diş doktoruna gidecekleri gün fırçalayan insanlardır.

Ben fırçalamıyorum. Artık fırçam bile yok. Düzenli olarak fırçalanması gerekir ama insan üşeniyor işte. Dişler yaptırılınca karar alınıyor bundan sonra fırçalayacağım diye fakat vazgeçiliyor.
Nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum böyle insanları.
bu insanların eşlerine sevgililerine acıyorum ben kendisi boşvermiş zaten.
ben bir gün fırçalamayınca bok torbosı gibi hissediyorum. nasıl bir iğrençliktur bu ya. ağzı lağım gibi kokan insandır. hepsi iğrençler bu neyin savunması anlamıyorum.
gıptayla bakıyorum bu insanlara hayata nasıl bu kadar kayıtsız kalabiliyorlar diye, ben 2 ögün fırçalamasam tüm dişlerinin çürüdüğünü düşünüyorum çünkü.
https://cdn.nediyor.com/2014/03/c.baskani_kapak2.gif
ağızları kokuyordur ve dişleri sarıdır.
Hepsi birer altın dişli hayriye’ dir.

Dişlerini Fırçaladıklarında dişlerinin diş ipi, gargara, üç açılı vibrasyonlu diş fırçası, adı sanı duyulmamış, beyazlık ve bakım için kendine çok güvenen diş macunu kullanan benimkinden bile daha beyaz ve sağlıklı gözükmelerini kıskanıyorum ama bu görünüş 5 ya da 6 ayda sadece bir güne özel bi şey oluyor.