bugün

-allaaah belanızı virsiiin ayşegul hanııım ya da
-gelirsem hepinizi datmin iderim
replikleriyle akıllarda kalan şahan skeci.
şahan ın ayşegül hanım ın programına katılmış,her gün tv de izlediğimiz kadınların taklidi sonucu ortaya çıkmış olan tiplemesi
(bkz: dikkat şahan çıkabilir) * *
arkada çalan müziklerin kopardığı tipleme.*
cengiz budak' ın "ayşegül hanıııııım , öncelikle yapımda ve yayında emeği geçen herkesin allah belasını versin..!" repliğiyle yarmış koparmış program.
nevriye budak:"herşeyin başı sağlıh...ben kırkbeş senelik yuvamda iki kere tadmin oldum olmadım."
cengiz budak:"ayşegül hanım allah belanızı versin, yaptığınız programın da allah belasını versin. beni bu programa bağlıyanı valla hayat boyu tadmin ederim."
(bkz: sessiz ciglik)
(bkz: anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az)
nevriye budak:cengiz akşam geldi eve 'ne yemek var' diye soruyo. bak bana soruyo.

cengiz budak:kime soracam gerizekaalııı.
-ayşeguul hanım burda açıklıyorumm benim nuri alçoylann aramda bir yakınlaşma var.
müthiş diyaloglara imza atmış bir dikkat şahan çıkabilir skeci. her daim nevriye budak vs cengiz budak kapışmasının yaşandığı komik program.

n: nevriye budak, c: cengiz budak

n: senin evinden kaçtığın, pırasasını beğenmediğin kadın, nuri alço ynan duygusal yakınlaşma yaşıyo
c: o da ishal olacak!!!

n: ayşegül hanım banyoya kapatıp tecavüz etti bana buuu!
c: yuuh, yuh deli yuh yuh
n: bakire olmama rağmen benden çocuk yaptı buu.
c: bakireysen nasıl çocuğun oluyo??
n: konuşma ordan hıııı
c: hıı sana hııı manyah *
sabah programlarını ti ye alan tipleme.
*
Öncelikle yayında ve yapımda emeği geçen herkesin Allah belasını versin demek isterim gibi repliklere sahne olan komik ve rahatlatıcı şey.
- sensin gerizekalııı! bana gerizekalı deme bak cengiz yeminlen bozuşuruk!
+ lan salak garı! ben sana gerizekalı mı dedim ?
tv8 zamanında şahan ın doğaçlama dersi verdiği süper komik skeç.

- lafınızı bilin salakk.**
cengiz budak-dudullu yazması ekranda ayrıca güldürmüştür beni. şu repliğini hafızama kazımıştır.

-nevriye budak:eve geldi mi diyor ki bana ne yemek var ? bak bana diyor!
-cengiz budak:kime diyecem lan öküz!
-nevriye budak:pırasa diyorum yemem diyor,git o zaman gelme!!
-cengiz dudak:ayşegül hanım,ayşegül hanım allah belamı versin bak 3 aydır cırcırım ben bunun pırasası yüzünden yemin ederim ayaktayım paraçalarımdan akıyor o derece!
cengiz telefona bağlanır;

c: aliyoo.. aliyoo, aliyooo.
n: cengiiizz!!
c: efendim lan.
n: haydar abin burda (haydar dümen), konuş bakalım şimdi.
c: haydar abim nerden benim abim oluyo?

n: konuş hadi konuş!
c: gonuşuyorum lan bi dakka! allah belamı versin oraya gelirsem hepinizi datmin ederim. baştan sona hepinizi datmin ederim. oraya gelirsem topunuzu datmin ederiiieemm!!
n: niye!
c: ne demek niye lan!

şeklinde koparıcı diyaloglara sahne olan doğaçlama program.
(bkz: ben de senin arkandanım)
şahan gökbakar ın tiplemesidir.
bir bolumunde haydar dumene derdini anlatmaktadir.
valla haydar bey 10 yıllık evliyim, 2 kere datmin oldum olmadim der.
kocasi cengiz de telefon baglantisindan
oraya gelirsem hepinizi datmin ederim.
her izlediğimde hala beni güldüren şahan gökbakar tiplemesi. recep ivedik yerine nevriye budak 'ın filmini çekse daha çok tutulurdu. *
-cengiiz 1 kere tatmin olmadım!
+ulan 7 çocuğumuz var ne tatmini azgın karı!
(bkz: kaynım bana kaydı)
(bkz: 3 çocuğum var ama hala bakireyim)
Gece gece yeniden izleyip yarılmama sebep olan inanılmaz komik şahan skeci.

--spoiler--
Oraya gelirsem hepinizi tatmin ederim
--spoiler--
repliğiyle akıllarda kalmıştır.
efsanevi nevriye ve çengiz budak repliği.
ayşegül hanım
allah belamı versin bak üç aydır cırcırım bunun pırasasından
yemin ediyorum bak
ayaktayım bak paçalarımdan akıyor
o derece
konuşma orda
başka bi
neler söyleyecen
bunun bu pırasasından ben bıkmış durumdayım her gün pırasa yapar mı bir insan
ya para veriyorum buna git başka şey al diye
bana pırasa yapıyor
cırcır etti beni.
şahan gökbakar ın kendi hazırlayıp sunduğu komedi programında bulunan bir skeç. kadın programlarıyla dalga geçmek için absürd bir mizah kullanır. arkadan gelen gerilim müziği olayı daha ciddileştirirken güldürmeye sebep olur. kocasıyla sorun yaşayan kadının bir komşusu vardır, yaşanan her olayı bilir ve hakimlik yapar. aynı zamanda bazı bölümlerde ünlü kişiler (haydar dümen, ankaralı namık) gelir ve programa katılır.

programın yayında olduğu tarihlerde kadın programlarında bir düşüş görülmüştür ancak programın son bulmasıyla kadın programları tekrar artış göstermeye ve tüm kanalları ele geçirmeye başlamıştır. benzer bir program hazırlayarak kadın programlarını tekrar yavaşlatmayı düşünenlere desteğim sonsuzdur.