bugün

french kiss diye tabir ettiğimiz atraksiyona girilmesi durumunda eylemi gerçekleştiren kişinin diline bir zırh takması gerektiğini düşündürten hadise.
yırtıcı bir eylem.
ortalığın kan olacağı ve denenmemesi gereken bir hadise. *
(bkz: dis teli olan biriyle oral seks yapmak)
öpmeden önce dişlerin güzel fırçalandığından emin olunması gereken zorlu bir eylemdir.
eğer teller sabit değilse** öpüşme sonunda telin ağız değiştirmesiyle sonlanabilecek olan öpüşme.
denenmiştir. o an şuur yetmezliğinden gözlerin bile kapandığı düşünülürse, hissedilmez, pek farkedilmez.
standart french kiss ve hatta biraz daha fazlası durumunda bile normalden hiçbir farkı olmayan eylemdir. diş teli olduğu bilinir fakat fark edilmez bile. lakin sen öpüştüğün kişinin dişlerine dilini sürtüyorsan (öpüşme olayına yeni bir boyut getirdiyseniz), bu durumda biraz yavaş gelicen. can yakabilir.
öpüşme esnasında çarpışan dişleri düşünecek olursak. diş teli olan karşı tarafın bizim dişlerimize büyük zararlar vereceği muhakkak kesindir. eğer iki tarafında diş teli varsa. takılıp kalma ihtimali vardır ki. görüntüsü bile kokutuyor adamı.*
(bkz: gözümü kaparım vazifemi yaparım) * *
Gerçekten seviliyorsa dayanılacak iştir.
teli olmayan biriyle öpüşmekten bi farkı olmayan, sadece dili dişlere değdirmemeyi gerektiren hadise.
altı ay gibi bir süre diş telleri olan sevgilim vardı, bunla ayrıldık ardından ben diş teli taktırdım. şimdi bunun telleri çıkmış. empati yaptırtmak için arasam mı diyorum.
anlatılamaz kesinlikle yasanacak bi durum.
çatalla öpüşmek gibidir.
gayet sahane olan durumdur.
dikenli tellerde sevişmek gibidir.
Ateşli bir şekilde öpüşmek imkansızdır.
işkencedir.
öpüşmekten iğrendiren bir eylemdir. Yapmayın gençler, kendinizi heba etmeyin.
dudaklarınızda anlamsız şişlikler, morartılar ve hatta kanamalar olur.

fakat tele sahip kişinin hali daha kötüdür agız içi tamamen yaralarla doludur.
görsel
zalimsiniz amk. bu ne ya. dudaklardan hafifçe romantik, duygusal bir şekilde öpüşmeniz gerekir. ne bu yamyam gibi. az akıllı olun kardeşim.
aman dikkat,

öncelikle dile hakim oluyoruz, yüzeysel bir temas ile yetinilecek, en fazla hafif bir alt dudak denemesi ama o kadar ha.
sıkıntı yaratmayandır. insan gibi öpüşün lan.

edit: daha 4 gün önce denedim valla bişey olmuyo.
Erkek arkadaşımın bizzat hoşuna gitmediği bir eylemmiş...