1. 1.
  dhkp-c örgütünün milislerinin yapmış oldukları örgütlerini komik duruma düşüren eylemlerdir.

  bu yazılanlar direk olarak Merkez komiteye sunulan "milis kuralları eylem teknikleri ve düşülen hatalar üzerine" başlıklı broşürlerinden alınmıştır.

  1. bir arkadaştan bir şirketin şube müdürünün istihbaratı isteniyor. Arkadaş gidip şirketin genel müdürünün istihbaratını getiriyor. istihbaratı alan arkadaş uyanık davranmasa yanlış bir hedefe yönelinmesi içten bile değil. Niye böyle oluyor? Arkadaş söylenenleri yanlış anladığı için!..

  2.arkadaşımız bir eylem öncesi araba kamulaştırıyorlar. Şöförü etkisiz hale getrip bagaja koyuyorlar. Ancak gevşek bağladıkları için bir süre sonra şöfor kurtulup gürültü yapıyor. Çevreden geçen birisibagajı açıp şöförü kurtarıyor. Şöför arabasını alıp gidiyor, arkadaşlar eylemden dönüyorlar bakıyorlar araba yok yaya olarak ordan uzaklaşıyorlar.

  3.Yine bir cezalandırma eyleminden önce arkadaşlar gittikleri mahallede cezalandırılacak kişinin evini ordaki insanlara soruyorlar. Hemde cezalandıracakları adamın kızına? Halk kendilerinden şüphelenince 5-10 dakika millete dert anlatıyorlar onları ikna etmeye çalışıyorlar. Sanki silahlı eyleme değil, demokratik bir tartışma toplantısına gidiyorlar. Tüm mahalleye kendilerini tanıtıyorlar.

  4.Bombalama eylemine gidiliyor. Sabah 06.30 , arkadaşlar yanlarına çakmak, kibrit almamış. Yarım saat dolaşıp açık bakkal arıyorlar.

  5. Bir baskın sırasında arkadaşlara kırmızı bezden maske takmaları isteniyor. Onlar ise kadın çorabı gibi tuhaf bir maskeyi tercih ediyorlar. ( edit: Merkez komite niye kızıyor ki; Adamlar belki fetişistti)

  6 Bir eylem bölgesi önceden gezilip geri çekilme yolları netleştirilmediği için bir arkadaşımız kanalizasyona düşüyor. Yine bir eylem sonrası bir arkadaşımız bölgeden biraz uzaklaşıyor, yanlış arabaya biniyor ve tekrar eylem yerine geliyor!...
  4 -8 ... conspirator
 2. 2.
  (bkz: klinefelter sendromu)
  yazık lan,bir de ezik solcu tayfa bunlardan devrim bekliyor.
  3 -4 ... waffen ss
 3. 3.
  gerçekten komik eylemlermiş şayet bunlara birde inanılıyorsa işte o zaman daha da komikleşecektir.

  beyine oksijen gitmesi şart arkadaş. yoksa ortaya böyle şeyler çıkıyor *
  -1 ... tsira
 4. 4.
  dhkp-c li baba oğluna;

  biz devrimi göremeyeceğiz... belki sizde göremeyeceksiniz! ama sizin çocuklarınız onlar görebilirler evladim!! hadi ha gayret!!!

  yıllarca gerçekleşmeyecek hayalin peşinde koşulur..trajik ve komik...
  3 -4 ... en zayif halka
 5. 5.
  mal komünistlerin yaptıkları saçmalıklar, insanı güldürüyor işte böyle.
  1 -4 ... gareth keenan
 6. 6.
  (bkz: edirne halkının dhkpc li göstericileri linç etmesi)
  ... conspirator
 7. 4.
  bu nasıl bir şerefsizliktir anlamak mümkün değil,

  1-) tdk'ya göre milis: savaş sırasında orduya yardımcı olarak toplanan silahlı halk gücü.

  bu ne ebleklik bu ne aymazlıktır, ortada devlete ve orduya ait bir savaş yoksa bu dangalaklar nasıl kendilerini milis olarak nitelendiriyorlar? kendilerini meşrulaştırmak için koydukları ünvan bile komik ve dangalakça!

  2-) kamulaştırmak : aynı dangalaklık burada da devam ediyor, kamulaştırmak şahsa ait olan bir malın bedelinin ödenerek kamuya kazandırılması.
  bu gerzekler yaptıkları hırsızlıkları kamulaştırma sanıyorlar.

  3-) vay amk olaya bak ya, tehdit ve baskının da adını cezalandırma koymuş gerzekler, kendi çaplarında ceza veriyorlar masum insanlara.

  bombalama!

  hepsi bir yana sadece bu bile ne kadar zihinsel özürlü olduklarını açıkça ortaya koyuyor.

  bu beyinsiz maymunlar ipleri başkalarının elinde olan kuklalardan başka bir şey değil, eğer gram kadar beyinleri olsaydı ve hayvanlar gibi hayatlarını idame ettirmekten başka düşünmek için de kullanabilselerdi, biz ne yapıyoruz, yaptığımız komedi değil bildiğin aptallık derlerdi.

  olmayan bir savaşta kendini devlete ve orduya yardım eden halk gücü sanacaksın,

  milletin malını çalıp buna kamulaştırma diyeceksin,

  masum insanlara bomba ile öldüreceksin,

  sonra kendine milis hal gücü filan diyeceksin.

  en büyük komedi bu beyinsizlerin kendilerini kurtaramadan halklarını kurtaracaklarını sanmaları.
  -2 ... ifrit
 8. 5.
  ilk görüntüler

  http://www.presshaber.com...ntuleri-ortaya-cikti.html
  ... ladesimlades
 9. 6.
  "Biz adalet istiyoruz. Hiç kimsenin burnunun kanamasını istemiyoruz." dediği sözlerinin yalan olduğu savcı bey'in ölümünden sonra anlaşılmıştır.
  ... golluuum