bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dhkp c 'artık' emperyalist bir örgüttür.

  artık kelimesinin anlamı ziyadedir.
  -1 ... ulu hira
 2. 2.
  özdemir sabancıyı zamanında halk için çalışan biri olarak gören, insanlar sokaklarda aç uyurken onun da aç olarak uyuduğunu düşünen, insanlar sefatlet içinde yaşarken onun bankasında milyon dolarlarının olmadığı sanan gerzekçe bir cümledir.
  2 -2 ... durutti ye selam
 3. 3.
  cinayeti kınamak her insanın görevidir.
  bu arada dhkp-c yanlışsınız bence şeriat yanlısıdır.
  bazıları liberal bazıları faşist diyor bilemedim.
  ama bence siyonist bir örgüt gibi duruyorlar ama türk milliyetçisi olmalarıda yüksek ihtimaldir.
  ama kendi manifestolarına bakınca açıkça görülüyor ki bu örgüt budisttir.
  1 ... karasin
 4. 4.
  dhkp c amınıza kosun sizin,ne oturduğunuz yerde götten sıkıyonuz. çıkın dışarı bi bakın dünyaya, ülkeyi anlayın, sabancı piçlerinin kimlere hizmet ettiğini öğrenin, okuyun ondan sonra konuşun. Elçilikte ölen güvenlik görevlisi de amerikan vatandaşı,2 ay sonra kanada'ya yerleşecekti,az araştırın öğrenin sonra konuşun piçler.
  1 -1 ... kyndelisi
 5. 5.
  Eski adıyla Dev-Sol terör örgütü, kendisine Avrupa'nın birkaç ülkesini merkez edinmiştir. Bunlardan en önemlisi de Fransa'dır. Yine Fransa ile sınırı olan Belçika bunun bağlantılı kaçışıdır.

  Türk kamuoyu Fehriye Erdal olayından buyana Dev-Sol'un Avrupa devletleri tarafından nasıl da korunduğunu biliyor. Bu elbette basit bir korunma ve kollanma değil, çok ötesi bir beslenme hadisesidir. Dev-Sol, Fransız istihbaratına bağlı çalışan bir terör teşekkülüdür.

  Suriye krizi çıktığı andan itibaren de, sesi soluğu çıkmayan bu örgüt birden canlanıvermiştir. Neden diye sormak lazım!

  ABD elçiliğine saldırı olayı öncelikle anti Amerikancı bir saldığı değil anti Türkiyeci bir saldırıdır. Hedef Amerika değil Türk devletidir. Dolayısıyla olayı sanki Amerikan karşıtı gibi göstermeye çalışan DHKP-C'ye inanmayalım.

  Benzer şekilde Aydınlık gazetesi de saldırıyı “ABD'ye Bomba” manşetiyle duyurdu. Kamuoyunun Amerikan karşıtlığına oynayan bu tür yorumlardan ısrarla kaçınalım. Çünkü DHKP-C anti Amerikancı bir örgüt değildir, kaldı ki bağımsız bir örgüt bile değildir sadece ve sadece taşerondur.

  Hemen soralım o çok anlı şanlı Dev-Sol, sıkıysa ve sıkıyorsa gitsin Fransa'ya saldırsın!

  Ama yemez. Çünkü Dev-Sol Fransız taşeronudur. Anti Amerikancı görünüp Fransız çıkarlarını savunur.

  kaynak: turksolu
  1 -1 ... anti

alakalı başlıklar