bugün

isim ver isim.
abi böyle isim vermeden havaya sövünce biz bir bok anlamıyoruz ki.

hayır, mevzu nedir amk?
(bkz: dün gece sözlükte yaşanan ahlaksız olay)
büyük ihtimal kadın yazardır.
Bunun değişikleri de var. Mesela beniM ısrarla;

(bkz: Yarim dolar)
(bkz: federal almanya) nickleri ile yazdığımı iddia eden bie tane aklı evvel var. Defalarca ispat et dedim ama cevap yok. Kaldı ki bu nickli arkadaşları tanımam etmem. Kaldı ki beni bilen bilir 11 yıldır burada sadece kendi hesabımla yazarım, fake almak olmak gibi bir derdim asla olmadı.

Muhtemelen başlıkta iddia edilen de bu tip kendi fake olan arkadaşların sergilediği bazı davranışlar.
iyi niyetli bir insan başkasının eski nickine talip olmaz.
nick namustur.
kimdir bilmem ama iyi yapmış. taklitçi itin kopuğun hevesini kursağında bırakmış.

edit: vay be adam üşenmemiş bütün eski nicklerini parsellemiş. iyi olmuş.
korumaya alan var mı bilmiyorum ama sözlükte kadınlar dahil herkesin fake hesabı var.
Niye bu kadar gerildin ki sen? Adamın eski nickini alıp kendi tarzınla homomsu entryler girecektin de biri engel mi oldu sana da bu kadar zoruna gitti...isteyen istediği nicki alır. Adam belli ki açmış fakeini, almış eski nickini Ve bazı andavallar çakallık yapamasın diye korumuş bu kadar basit.
Ben nikimi değiştirsem, feyk hesap açıp pkp ii yapar sonra silerim onu.

Marka değeri denen bişi var. Tff'den öğrendim bunu da.
hangi manyak yapmış bunu nick vermediğine göre kendin yaptın ve şizofren gibi kendini gömüp hakaretler ediyorsun.
ben söyleyeyim kim olduğunu zira anlamak çok kolay: her hareketine özendiğin, kıskançlıktan çatladığın, bari nickine sahip olayım diye kudurduğun sözlük abisi.
o da senin ne sapık olduğunu bildiği için nickleri parsellemiş. almaya çalışmasan bunu bilmezdin. bu başlığı açıp kendini ifşa edecek kadar aptal olmasan ben de bilmezdim. ama dün emziği alınmış bebe gibi ağladığını görünce çaktım davayı.
Değiştirilen niki başkasının alması saçmaymış.