bugün

(bkz: zaman)
(bkz: baba dayağı)*
(bkz: değeri kaybedildiğinde anlaşılan şeyler)
baba. *
kaybedilen şeylerdir.
genellikle kaybedildiğinde anlaşıldığı toplum tarafından kabul edilmiş hadiseler, varlıklardır.
paradır efendim, varken "ooh saç saç paraları" yokken "ulan beş kuruşa muhtacız iyi mi?"
* (bkz: arkadaşlık)
(bkz: sevgi)
(bkz: saygı)
elindeyken aslında çok değeri olan fakat kaybene kadar anlamadığın şeylerdir.
kaybedilen sevgili.
düzenli ,sorunsuz bir hayat
benim için;
(bkz: dede)
(bkz: istanbul)
(bkz: zaman)
toplum geneli için;
(bkz: ölen ünlüler)
lisede peşinizden koşan ama pas vermediğin şişman kız. yıllar sonra ise victoria's secret kızı olmuştur.

(bkz: pas vermemek)
(bkz: üniversite yılları)
açtığım başlıklardır.*
toplam başlık sayısı 7 . bir başlık entry bekliyor sayısı 4.
sıcak bir ev.
altındır.

bir yılda fiyatları tavan yapmıştır.artık düğünlerde bile gümüş takı takılmaya başlandı o derece yani.
(bkz: dünyanın en yüzeysel adamı)
(bkz: eski telefon) *
kitap ve müzik.
(bkz: flash tv)

çok ciddiyim. belki 2 yıldır televizyonsuz yaşıyorum, bir kafede veya kantinde sürekli açık olur ntv veya trt falan. ama ntv kadar trt kadar flash tv'ye de ihtiyaç olduğunu anladım. bir insan hayatının her döneminde ciddi olamaz ki arkadaşım. saçmalamadan yaşanmaz. ota boka çıkarılan ok işaretlerinin kıymetini anladım. hayatta her zaman sizi aptal yerine koyan şeylere ihtiyaç vardır. benim için bu flash tv idi. her gece film her gece başka bir felsefe falan. çoğu kişi ciddi olma çabasında. ben hayatımda flash tv kadar adrenalin salgılatan kanal görmedim. oysa ne çok severdim gerçek kesit'i.
annemin millete hayır olsun diye dağıttığı kıyafetlerin bi anda lazım olması ve arkalarından hayıflanmak.
alışkanlıklar...
bozuk para.
cevap ev kahvaltısıdır efendim. evde iken azıcık çaba gösterip kalkamayıp burun kıvırdığınız kahvaltı siz uzaklardayken yalnız başına yenilen bir tost ve sallama çayla karışık özleme dönüşecektir oysa. kahvaltı kokusuyla uyanmak çıtır ekmek, kekikli zeytinyağlı bahçe domatesleri, tomurcuk kokulu çay, annenin yaptığı sahanda yumurta, bazen gürültüsünden rahatsız olunan kahvaltı sohbetleri ve daha nicelerine duyulan özleme... dedikleri gibi muhakkak kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.
Sağlık,para,gençlik,ahmet kaya.