bugün

ve zaten genellikle daha az sever seni, senin onu sevdiğinden, gibi beylik bir cümleyle tamamlanması gereken beyandır. doğrudur.
insana çok fena acı verir. mutsuzluktur. bazen depresyon sebebidir.
normaldir. kimse kimseyi zorla sevmez.
her insanın hayatında bir kaç kez karşılaştığı durumdur. ve genelde öylelerine aşık olunur.
çok can yakar.
(bkz: tecrübeyle sabit)
sende artık ona değer vermezsin olur biter. Ama çoğu zaman sen ona değer vermeyi bıraktığında o sana değer vermeye başlar.
Deger bulmak icin deger veriyorsan seni üzecek hadise.
çokta lülü'lükdür.
Ne kadar çok değer verirsen, seversen o kadar az karşılık alıyorsun üzülüyorsun doğru bir önermedir.
Kendine Verdiği Değeri Size Vermeyenle Arkadaşlık Etmeyiniz.! Hz Muhammed (S.A.V)
Yüreğin hep onu seçer çünkü onun yüreği hiç sana bakmaz
acımasızca ama o başkasını bekler sense onun seni sevebilme ihtimalini beklersin ama o ihtimal yoktur.
işte en zoruda bu.
Yapılacak bir sey yoksa onemsenmemesi gerekendir.
sonucunda kimseye değer vermeme düşüncesini analiz etmen gereken durumdur.
bir zamanlar iç burkan, daha sonraları sadece gülümseten durum.

duygu mu? o ne ki?
Sürekli başa geldiği için Artık çok da şaşırtmayan durumdur. O yüzden ben de ona beni nasıl görüyorsa öyle davranırım. Ha beni sevmemesi gözümde değerini düşürür mü. Elbette ki hayır. Ben onu seviyor, ona değer veriyorum diye o da aynısını yapmak zorunda değil.
bir insana değer verilmesi halinde " ben değer verdim, o da verecek" diye zorunlu olarak karşılık beklenmesi ve beklentinin haliyle boşa çıkması. değer verirken karşılık beklenmemeli, her değer verdikleriniz size de değer vermek zorunda değil.