bugün

sezon ortalamasının oldukça üzerinde bir bölümle devam eden dizi.
10. bölüm itibari ile...

--spoiler--
-dexter , polis olmanın ayrıcalıklarıyla, yani adrese ulaşabilme izniyle bile aradığı kızı rahat rahat bulamamışken , gidip yatı falan öğrenmesi peşinden koşturması gerekmişken trevor nasıl oluyorda şeyini sallaya sallaya gelip bulabiliyor lan bu kızı?!?! ciddi ciddi detaylarda batırıyor artık bu dizi bu kadarda baştan savma olmazki.

-abd nin 1 numaralı seri katilinin web sitesi nasıl oluyorda hala açık?!?! o siteyi 100.000 milyon kere kapatırlar. öyle bir kapatırlar ki "ktunnel ile girerim hacı" gibisinden değil. nötronlarına ayırırlar arkadaş. bu kadar cahilde bir hamle hiç beklemezdim bu diziden. önüne gelen giriyor hatta komik videolar falanda koyuyorlar...
--spoiler--
bugün başladım, allah sonumu hayır etsindir. *
--spoiler--

s06e11 görüntülerinde dexter ve debra'nın yakınlaştığına dair bir sahne vardı eğer gözlerim yanlış görmediyse.

noluyor yahu.

--spoiler--
--spoiler--
Dexter ile debra aslında öz kardeşler. Ama bunu debra bilmiyor. Abovv bir dahaki bölüm düşündüklerim olmasın.
--spoiler--
--06x09 spoiler--

fragmanı kendisinden güzel olan 5.sezon finalinden sonraki en kötü bölümdü. zaten başından beri bariz bi şekilde belli olan gellar'ın aslında ölü olduğu her boku travis'in yemesi olayını bi de dexter'ın ağzından dinledik aydınlanma yaşadık sağolsunlar ışıl ışıl olduk. dexter mahzene indiğinde hepbir ağızdan aha gellar uğur derin dondurucudan çıkıcak şimdi dedik eleman harbiden de ordan çıktı. ama sanki biraz daha buzlanmış olması gerekiyordu baya zamandır içerde netice itibariyle.

laguerta'nın beyaz saçlı amcanın götünü kollaması da sanki çok büyük sürpriz gibi verildi. e amk o da belliydi ki birkaç bölüm önce laguerta'nın telefon konuşmasından sonra. senaristi mi değişti noldu anlamadım. çok vasat bi bölümdü.

ayrıca geek eleman angel'in bacısını götürdü ona da helal olsun. baya da gideri varmış hatunun koldan önce gördüğümüz kadarıyla.

--06x09 spoiler--
6.sezonu fiyaskodur kanımca. 9.bölümde gellar'ın öldüğünü anladık, tamam neyse, üniversitedeki profesörü korumaya gitti dexter, travis onu asansörde sıkıştırdı eyvallah, ulan hangi ara gittin de adamı kestin, yukarılara kanını yerleştirdin, taşıması bir dert adamı, kesmesi ayrı dert, kanlarını çıkarıp, tepeye koymak bir dert sonra bir de gelip dexter'i asansörden çıkarmak. ayriyetten hiç mi kamera yok kardeşim oralarda? bir gün önce dexter oralarda conta atıyordu. tamam travis çift karakterli, dexter'ı her gördüğünde mi bu adam iyi yanı denk geliyor? hiç mi karanlık yolcusu geldiği anda, dexter'la konuşmuyor. gayet saçmalamıştır.
her sezon daha iyi olan yegane dizidir.

edit: bir tek ben mi anlamıyorum insanlar neden dizi izlerken gerçekmiş gibi olmasını bekler? yok kamera kayıtlarına bakmadı, yok şu cinayeti tınmadılar filan. fantastik dizi, film izlerken ne yapıyorsunuz merak ediyorum. dizi lan bu sadece. keyfini çıkarsan olmaz mı?
6x11 i sabırsızlıkla beklenen dizi.çok fena şeyler olacak çok.
ayrıca travis'in kullanmakta olduğum antipsikotikten kullanması ve psikolojik bulguları benimkilerle yakın olmasından dolayı bi garip oldum lan.
--spoiler--
6x11 bölüm adı: elimlen gonuş
--spoiler--
--spoiler--
deb'in psikaytrının ne işi var orda?
görsel
taharetmuslugu orada çalıştığını söyledi teşekürler kendisine.
--spoiler--
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.