1. 1.
  bir facebook videosu başlığı.

  yüzünü kapat, sonra kaldırımları sök, sonra sağı solu taşla, cam indir, araba yak, acaba bu taş halkın birisine gelirde kafası gözü yaralanır mı? diye düşünme, devrimciyiz ayağına halka zarar ver sonra da bu devrim olacak mutlaka kazanacağız diye haykır.

  Hayalin ötesine bile gidemezsiniz!

  http://www.facebook.com/D...=1226748742464&ref=mf
  6 -7 ... secretcode
 2. 2.
  devrimi, geleceği sunmak, farklı bir yoldan vatani huzuru sağlamak, değişime vesile olmak değil de, herhangi bir değişim, herhangi bir yakarış, herhangi bir tepki sanan kişilerin helikoptere saldırması sonucu kendileri için kurulmuş tümcedir. kaldırıma yeni bir taş ekleneceğine, esnaflara para kazandıracaklarına, biralarını alıp havai fişek patlatacaklarına taş alıp esnafın camını kırıyorlar, havai fişekle helikopter vurmaca oynuyorlar. bunun adı devrim değil, devirim. evet, kibar devrim olamaz, aynı masaya oturup konuşulamaz her daim, gücü olan ezecektir devrimciyi. ama böyle fütursuzca salıdırılmamalı, öne çıkan ilk en fazla cama sahip olan işletme olmamalı hedef. başıboş haydutluktan öteye geçilemez, terör estiren militanlıktan fazlası sergilenemez böylecek. komik olmaktan bir adım fazlasını atamayacak bir girişimdir, bırakın yoldaş bulmayı, ciddiye alınmayı dahi haketmeyecek bir girişimdir.
  2 ... toreador
 3. 3.
  zamanında 10 dk'da el radyosundan telsiz yapan devrimcilerimiz de vardı ama bunlar gibi tirt devrimci değil elbette.
  5 -2 ... ali ekber rodos
 4. 4.
  (bkz: devrimci sensen roketatarda sana girsin)*
  4 -3 ... kapucino
 5. 5.
  bir de bu videodaki adamlara helal olsun diye yorumlar yapan yok mu? insanın aklı almıyor.
  2 ... secretcode
 6. 6.
  sözlükte bulunan bazı şerefsizler de yapılan anarşik eylemleri desteklemektedir.
  (bkz: #6265727)
  edit: (bkz: reddiplomat vs swertlov91)
  ... reddiplomat
 7. 7.
  ulan keşke gerçekten devrimci kişiler olabilseniz. bunları zaten yapmazdınız. zamanında yapmış olan babalarınızın mezarı başında gidin de 31 çekin. devrimciyim ama atatürkçüyüm ama bi kısmımız da deist. neyin peşindesiniz? götlernize önden bi roketatar peşinden de bi yağlı kazık? hoş olmaz mı? afiyet olsun gerizekalılar.

  tanım : aptal gençlerin roketatarcılık oyunudur.
  2 -1 ... capslock arap asi tusu basa
 8. 8.
  çapulcuların aklına böyle salakça işler gelebilir.
  -1 ... kalemtras
 9. 9.
  daha da kötüsü, havai fişekle helikopter vurabileceklerini sanmalarıdır. geçeni de facebook'ta bir video izledim, bu olayı hatırlattı. iki tane eşek s.kici sivri zekalı köy lavuğu soba borusunun içine bayramlarda atılan küçük fişengten koymuş akkılarınca rpg-7 ya da law türü bir şey yapmışlar, yaptıklarının denemesini de kameraya çekmişler. tabii sonuç cooovvffff... herifin yüzü mü yandı yoksa karabarut iz mi bıraktı çok anlayamadım, görüntü hemen kesildi. işte bu arkadaşların zekası da ancak bu iki köy lavuğu kadar rafine. tek farkı, ilk olay köyde ikinci olay ise şehirde geçiyor o kadar. ha bir de, sanırım bu üstün(!) zekalı arkadaşlar anarşist cephenin elemanlarıydı.
  ... kerameti kendinden menkul
 10. 10.
  - bu bir devrim.

  u.s. army, washington, 2009
  2 -1 ... beyaz musluman