1. 1.
  devletin ordusu katar a satılmış tartışması
  devletin ordusu katar a satılmış tartışması

  Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Gerçek Fikri Ne' programında tansiyon yükseldi. Türkiye'nin ekonomik durumu ve yabancı yatırımcıların faaliyetlerine ilişkin görüşlerin tartışıldığı anda söz alan CHP Mersin milletvekili Ali Mahir Başarır, Tank Palet Fabrikası'nın Katar'a satılmasını "Ordu Katar'a satıldı" sözleriyle eleştirdi.

  https://tr.sputniknews.co...atara-satildi-tartismasi/

  ▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı CHP'li Vekil Ali Mahir Başarır'ın canlı yayında kullandığı "Cumhuriyet tarihinde ilk kez devletin ordusu Katar'a satılmış'' ifadesine soruşturma başlattı. RTÜK de konuyla ilgili inceleme başlattığını duyurdu.

  https://m.bianet.org/bian...lmis-sozlerine-sorusturma

  https://www.yurtgazetesi....eme-baslatti-h167973.html
  4 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Ne ajitasyon yaratır birileri bundan şimdi...
  5 ... oberst
 3. 3.
  Adam yönetimden, baştaki memurlardan bahsediyor.

  Bu Akp liler, er ve erbaşlara söylenmişe indirgedi olayı.

  Zaten kitlesi ne dese inanıyor.

  Bize de salla gitsin demek kalıyor.
  8 ... hidayeter
 4. 4.
  olaydan bağımsız olarak bu ali mahir başarır'ı çok mal buluyorum. bence chp daha az mal vekilllere de sahiptir televizyonlara çıkarmak için. yani bu millet o kadarını hakediyor en azından.
  1 ... insanyemleyenkusbeyin
 5. 5.
  devletin ordusu katar a satılmış tartışması
  devletin ordusu katar a satılmış tartışması

  CHP 24. dönem milletvekili Erdal Aksünger, Hukukçu Serkan Toper "Ordu Katar'a satıldı" tartışmasıyla ilgili stüdyoda gergin anlar yaşadı. Gerilimin iyice artmasının ardından Aksünger yayını terk etti.

  https://haberglobal.com.t...a-tansiyon-yukseldi-81359
  2 ... traveler of secret moments
 6. 6.
  bilerek çıkarılmıştır. elbetteki askeriyenin dışarı çıkıp sadece akp değil chp,mhp,hdp ve bir çok yapılanmaya karşı mücadele için haklı olarak ihtilal yapacağı kesindir. ama yarın ama ertesi gün ama 5 sene sonra ama 10 sene sonra. bunu bilemeyiz tarih olarak ama vellakin bu sene ordu çok fazla tahrik edilecek. çünkü tüm partiler yolun sonuna geldiklerinin farkında. en azından bazı ziyatlar verilse de "zararın neresinden dönülürse kardır" denilerek orduyu dışarı çıkması için tahrik etmektedirler. çünkü ne kadar erken o kadar iyi onlara göre. bu sene bir çok planlı olaylar var bakmayın tüm siyasilerin haberi var çakıcıyı kim çıkardı ve çakıcı ne dedi ? resmen 90lara geri dönme vakti geldi dedi aslında topluma ve devlete, kılıçdaroğlu'nu tehdit ederek. imamoğlu suikast atlattı denildi ve 2 önemli isim var daha denildi. bunlar pek yabancı şeyler Türkiye için peşine neler geleceği az çok bellidir. herkesi içten içe pes etmişliğin beyaz bayrağını çektiğini gösteriyor açıkçası bu tip olaylarla. arınç mesela. albayrak, dünya yıkılsa istifa etmeyecek albayrak istifa etti bak şu işe. buradan kendisini ve ailesini kurtardığını zanneden bir tek erdoğan var. tam bir narşizm örneği olarak mb'ye o gelsin,borsa şöyle olsun şu kadar hissesi katarlının olsun felan hala devam ediyor 18 senedir yaptığı gibi. o kurtulduğunu sanıyor çünkü daha önce can korkusu yaşadı da ondan. aslında erdoğan daha yeni yeni başlıyor beynindeki dünyaya hareket etmeye. bakalım erdoğan değerli kardeşlerim dediği milletine doğru mu yürüyecek yoksa kafasındaki narşizm baharatlı ideallerine mi ? yani daha bu tip tartışmalar çok çıkacak, ışidin sesi çıkmaya başladı. pkkyı saymaya zaten lüzum yok. bir koronanın bunalımı,işsizliklerin artacak olması,insanların aşı olmazsa mecburen safdışı bırakılacağı süreçte, türkiye karışmaya ramak kaldığı o son sakin günlerini yaşıyor olacak. yani aslında herkes bu sürece tuz biber ekmiş olacak. ve daha sonrasında bu kadar bunalımla meydana çıkacak tabloyu durdurabilecek doğal olarak tek güç var. TSK.
  3 -1 ... mantiksalpozitivizm
 7. 7.
  Beyni sulanmış bir çapulcunun beyanıdır.
  ... abuzer komurcu